ebook Siedem lat później
3.69 / 5.00 (liczba ocen: 183)

Siedem lat później
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.99
wciąż za drogo?
27.99 zł
Inne proponowane

Dwoje przyjaciół. Rozmówców. Wspaniały duet – Dorota Wellman i Janusz L. Wiśniewski – w intymnej, szczerej, drażniącej ciętą ripostą rozmowie, w której wzruszenie, powaga i humor idą łeb w łeb.

Wellman przepytuje Wiśniewskiego bez cenzury.

Pyta o relacje, wiarę, tęsknotę za krajem, o bycie Polakiem w Niemczech, o to, co daje popularność w Rosji, o postrzeganie męskości we współczesnym świecie, o związki na odległość i w końcu o to, co dla tak wielu z nas najważniejsze – co zrobiłby z miłości.

Dopytuje, wierci dziurę w brzuchu, nie odpuszcza. Takiej relacji nie spotyka się codziennie.

Siedem lat później od Dorota Wellman, Janusz L. Wiśniewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Tym razem Wiśniewski opowiada nie tylko o swojej pracy naukowej i pisaniu książek, ale też, a może przede wszystkim odnosi się do bieżących problemów, wyraża swoje zdanie na tematy polityczne i społeczne. Odnosi się do konkretnych sytuacji, które go rozczarowały, w których źle się czuł, a na których rozwój nie miał wpływu.
    Nadal to jest inteligentna rozmowa dwójki błyskotliwych osób, którą bardzo dobrze się czyta. Jeden punkt odjęty w ocenie, w stosunku do wcześniejszej części, ponieważ jest kilka wątków, które powtarzają się z "Arytmii uczuć". Pisarz przytacza te same przykłady, opowiada ponownie te same historie...

Warto zerknąć