ebook Kill'em all
3.48 / 5.00 (liczba ocen: 4376) Ilość stron (szacowana): 262

Kill'em all
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
Wydawca:  Wydawnictwo SQN
E-book - najniższa cena: 24.04
36.99 złpremium: 22.19 zł Lub 22.19 zł
-25% 27.74 zł Lub 24.97 zł
36.99 zł
36.99 zł Lub 33.29 zł
24.04 zł
29.73 zł
31.05 zł
31.44 zł
31.44 zł
32.92 zł
33.50 zł
36.99 zł
Inne proponowane

Loki powraca! Tym razem z misją ostateczną.

Lucyferowi udało się doprowadzić do Apokalipsy. Legiony Pana i Szatańska Armia już nie istnieją, podobnie jak ziemska cywilizacja. Szaleje Głód, Wojna i Zaraza, a jedynymi szczęśliwymi mieszkańcami globu są zombie.

To już pewne - Boga nie ma. Ale czy to oznacza, że rząd dusz przejmie władca Piekła? Na jego drodze ku zwycięstwu stanie banda zakłamanych desperatów, dziwaków, nieudaczników, grubasów, gogusiów, maniakalnych wielbicieli Stephena Kinga i może jeszcze kilka wojujących feministek. No i oczywiście sam Kłamca.

Zapraszamy na Broadway. Dziś w programie – ostatnia bitwa o ludzkość. Tylko jedno przedstawienie!
 

Kill'em all od Jakub Ćwiek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Niektórych rzeczy się po prostu nie robi, by uszanować własne strachy. Bo gdy pozbędziesz się już tych spod łóżka i zostaną ci wyłącznie te ze skarbówki, to wyraźny znak, że dorosłeś. Nieodwracalnie.
Prawda nie ma znaczenia wobec wiary. Wiara działa wstecz i zmienia przeszłość. Dopasowuje ją do siebie.
Zaskakujące, jak często prawda brzmi idiotycznie.
Metody prowadzące nas do sukcesu nigdy nie są śmieszne.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Czekałam na książkę z niecierpliwością ale zawiodłam się i to srodze. Irytowały mnie wszelkie nawiązania filmowe, za dużo ich... a książka w porównaniu do poprzednich znacznie gorsza, ja się przy niej męczyłam... spodziewałam się czegoś lepszego ...Cała aura tajemniczości i magii stworzona w pierwszym i drugim tomie serii gdzieś przepadły, nawet humor już nie ten a szkoda bo Loki to postać nietuzinkowa oj szkoda...

  • Awatar

    Zawiodłam się bardzo, lubiłam Lokiego stworzonego przez Ćwieka. Czytało mi się to mozolnie i mało przyjemnie. Dobrze, że już więcej nie będzie.

  • Awatar

    Autor próbuje zamknąć w tym tomie wszystkie niedokończone dotąd wątki, wyjaśnić wszystkie kwestie. Pod tym względem historia ładnie uzupełnia kwadrologię o Kłamcy, chociaż pozostawia pewien niedosyt. Może to z powodu wybranego zakończenia, a może dlatego, że nadeszła pora na pożegnanie z Lokim.

Warto zerknąć