Kill'em all
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.47 / 5.00
liczba ocen: 3517
Ilość stron (szacowana): 262
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 16.75 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
21.98 zł
22.89 zł
27.92 zł
27.92 zł
Pozostałe księgarnie
-13% 16.75 zł
27.92 zł
22.26 zł
23.17 zł
25.13 zł
25.13 zł
27.92 zł
Opis:

Loki powraca! Tym razem z misją ostateczną.

Lucyferowi udało się doprowadzić do Apokalipsy. Legiony Pana i Szatańska Armia już nie istnieją, podobnie jak ziemska cywilizacja. Szaleje Głód, Wojna i Zaraza, a jedynymi szczęśliwymi mieszkańcami globu są zombie.

To już pewne - Boga nie ma. Ale czy to oznacza, że rząd dusz przejmie władca Piekła? Na jego drodze ku zwycięstwu stanie banda zakłamanych desperatów, dziwaków, nieudaczników, grubasów, gogusiów, maniakalnych wielbicieli Stephena Kinga i może jeszcze kilka wojujących feministek. No i oczywiście sam Kłamca.

Zapraszamy na Broadway. Dziś w programie – ostatnia bitwa o ludzkość. Tylko jedno przedstawienie!
 

CYTATY:
Metody prowadzące nas do sukcesu nigdy nie są śmieszne.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Czekałam na książkę z niecierpliwością ale zawiodłam się i to srodze. Irytowały mnie wszelkie nawiązania filmowe, za dużo ich... a książka w porównaniu do poprzednich znacznie gorsza, ja się przy niej męczyłam... spodziewałam się czegoś lepszego ...Cała aura tajemniczości i magii stworzona w pierwszym i drugim tomie serii gdzieś przepadły, nawet humor już nie ten a szkoda bo Loki to postać nietuzinkowa oj szkoda...

  • Awatar

    Zawiodłam się bardzo, lubiłam Lokiego stworzonego przez Ćwieka. Czytało mi się to mozolnie i mało przyjemnie. Dobrze, że już więcej nie będzie.

  • Awatar

    Autor próbuje zamknąć w tym tomie wszystkie niedokończone dotąd wątki, wyjaśnić wszystkie kwestie. Pod tym względem historia ładnie uzupełnia kwadrologię o Kłamcy, chociaż pozostawia pewien niedosyt. Może to z powodu wybranego zakończenia, a może dlatego, że nadeszła pora na pożegnanie z Lokim.

Inne proponowane
Warto zerknąć