Biała noc
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.41 / 5.00
liczba ocen: 79940
cena polecana: 19.90
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-37% 19.90 zł
27.19 zł
27.19 zł
27.20 zł
31.99 złpremium: 19.19 zł
Pozostałe księgarnie
19.51 zł
25.59 zł
26.76 zł
27.31 zł
28.47 zł
31.99 zł
31.99 zł
Opis:

Poznajcie Harry’ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) chicagowskiego maga-detektywa. Okazuje się, że w naszym „zwykłym” świecie wprost roi się od niezwykłych, magicznych istot, które najczęściej mają z ludźmi na pieńku. I tu na scenę wkracza Harry.

Zaniepokojona serią domniemanych samobójstw policja wzywa na pomoc Harry’ego, który na miejscu zbrodni natychmiast trafia w dziesiątkę i odkrywa magiczną skazę, której nie można z niczym pomylić. Znajduje również przeznaczoną dla niego wiadomość, która nie jest bynajmniej sympatyczna.

„Zabójstwa” będą trwały, dopóki Harry nie zdoła powstrzymać swojego dręczyciela – tymczasem wszystkie poszlaki prowadzą do jego przyrodniego brata, co zupełnie nie ma sensu.

Tak się nieszczęśliwie składa, że w toku śledztwa Harry ściąga sobie na kark bandę wampirów żywotnie zainteresowanych wynikami dochodzenia. Wkrótce okazuje się, że wszyscy jego przeciwnicy mają przewagę liczebną i siłową, on zaś zostaje wystawiony na groźne pokusy. Jeśli zawiedzie, jego przyjaciele zginą.

Biała noc od Jim Butcher możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Nie potrafię analizować czy ten tom jest lepszy / gorszy od pozostałych. Natomiast na pewno dobrze się go czyta i mimo, że to seria książek, czyli ryzyko powtórzeń, potrafi wciągnąć.

Inne proponowane
Warto zerknąć