ebook Przygody Sherlocka Holmesa - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Przygody Sherlocka Holmesa - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 14.73
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Fabryka S
VIRTUALO#VIRTUALO Fabryka S
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
14.73 zł 20% rabatu
19.90 zł Lub 17.91 zł
Inne proponowane

 Zbiór opowiadań o tajemniczych zbrodniach i trudnych do rozwiązania sprawach. Jest tylko jeden detektyw, który potrafi dotrzeć do prawdy. To oczywiście... Sherlock Holmes!

„Przygody Sherlocka Holmesa” to zbiór siedmiu opowiadań, w których spotkamy najsłynniejszego na świecie detektywa i jego nieodłącznego towarzysza doktora Watsona. Niejeden przestępca zadrży, gdy napotka na swojej drodze Holmesa – wielbiciela fajki i gry na skrzypcach. Nie ma dla niego bowiem spraw niemożliwych do rozwiązania.
Czy detektyw wydedukuje, dlaczego zginęła żona Neila Gibsona z „Zabójstwa przy moście”? Czy uda mu się uratować pannę Violet Smith przed nieznanym, śledzącym ją cyklistą? Czy doktor Watson zdąży sprowadzić pomoc do ciężko chorego przyjaciela z „Umierającego detektywa”?
Audiobook zawiera jeszcze cztery inne opowiadania: „Pięć pestek pomarańczy”, „Ostatnia zagadka”, „Przygoda w pustym domu” i „Błękitny karbunkuł”.
Sherlock Holmes wciąż zadziwia swoją niewymuszoną elegancją, sprytem i nonszalanckim wręcz sposobem wyjaśniania tajemnic, z którymi nie mogą sobie poradzić najlepsi inspektorzy policji. Do ich rozwikłania używa prawie wyłącznie swojej inteligencji, czym znacząco odbiega od dzisiejszych, znanych nam z kryminałów detektywów.
Klasyczne opowiadania czyta Roman Felczyński.

Przygody Sherlocka Holmesa - audiobook od Arthur Conan Doyle możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć