ebook Pokój zmarłego
2.78 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Pokój zmarłego
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 9.90
Audiobook - najniższa cena: 16.54
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
9.90 zł Lub 8.91 zł
11.92 zł Lub 10.73 zł
12.67 zł Lub 11.40 zł
14.90 zł
14.90 zł
9.41 zł
11.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane
Detektyw Asbjoern Krag zajmuje się sprawą pozornie nieinteresującej kradzieży. Sytuacja jednak nieco się zmienia po zgłoszeniu kolejnej kradzieży, która miała miejsce dokładnie w tym samym pokoju hotelowym. Detektyw udaje się na miejsce, aby zbadać okoliczności zbrodni. Jeszcze tej samej nocy, w pokoju znajduje ciało lokatora. Czy uda się odnaleźć sprawcę? Jakie znaczenie ma pokój numer 8?

Sven Elvestad - norweski dziennikarz i klasyk skandynawskiej powieści detektywistycznej. Najbardziej znany z serii kryminałów o detektywie Asbjoernie Kragu oraz powieści opublikowanych pod pseudonimem Stein Riverton, przetłumaczonych na kilka języków, w tym niemiecki i angielski. Wczesne powieści Elvestada posiadają misterną konstrukcję fabuły i narracji. Niektóre z nich wykorzystywały sztuczki narracyjne przypisywane później Agacie Christie. Późniejsze książki autora bliższe są konwencji thrillera psychologicznego z nawiązaniami do teorii Freuda, która go fascynowała. Od 1972 w Norwegii przyznawana jest nagroda dla najlepszego pisarza literatury kryminalnej - Rivertonprisen.

 

Pokój zmarłego od Sven Elvestad możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć