ebook 12-tygodniowy rok. Osiągnij w 12 tygodni więcej niż inni w 12 miesięcy
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 291)

12-tygodniowy rok. Osiągnij w 12 tygodni więcej niż inni w 12 miesięcy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 26.28
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
26.28 zł Lub 23.65 zł
26.48 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
26.28 zł
26.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)

Przewodnik pozwalający osiągać wyniki dzięki skupieniu, zaangażowaniu i odpowiedzialności

Dwunastotygodniowy rok to system, który narodził się w świecie sportu. Był używany przez najlepszych zawodników, a z czasem został zaadaptowany przez Briana P. Morana i Michaela Lenningtona tak, by można go było używać w codziennym życiu i działalności zawodowej.
To nie jest książka teoretyzująca. 12-tygodniowy rok został sprawdzony przez tysiące klientów i setki przedsiębiorstw, a oprócz tego bazuje na wieloletnim doświadczeniu autorów. Tym, co odróżnia wspaniałych specjalistów i organizacje od licznego grona przeciętniaków, jest umiejętność skutecznego wykorzystywania posiadanej wiedzy. Większość z nas wie, że powinna podjąć takie czy inne działania, ale pomiędzy wiedzą teoretyczną, a tym, co faktycznie jesteśmy gotowi zrobić, istnieje spory rozdźwięk. To właśnie sprawia, że większość ludzi i firm nie jest w stanie w pełni wykorzystać posiadanego potencjału.

12-tygodniowy rok prezentuje sprawdzone sposoby postępowania i zasady skutecznego działania w kontekście dwunastotygodniowych cykli realizacji planów. Z książki dowiesz się, jak wypracować klarowny obraz tego, co naprawdę się liczy i jak wywołać w sobie potrzebę pilnego podjęcia działań. Dzięki niej zrozumiesz, co musisz zrobić, by:

- odzyskać kontrolę nad sobą,

- zwiększyć własne przychody,

- osiągnąć równowagę między różnymi Twoimi priorytetami,

- obniżyć poziom odczuwanego stresu,

- osiągnąć swoje cele w rekordowo krótkim czasie.

12-tygodniowy rok to poradnik przygotowany z myślą o pojedynczych osobach oraz całych organizacjach – to tekst dla każdego, kto marzy o tym, by w ciągu dwunastu tygodni przebić roczne dokonania większości ludzi.

12-tygodniowy rok. Osiągnij w 12 tygodni więcej niż inni w 12 miesięcy od Michael Lennington, Brian P. Moran możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć