ebook Pożyczanie jest srebrem, a rabowanie złotem - audiobook
3.29 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 119)

Pożyczanie jest srebrem, a rabowanie złotem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.50
Audiobook - najniższa cena: 27.80
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
27.80 zł Lub 25.02 zł
28.00 zł 20% rabatu
Inne proponowane

Przezabawna komedia w świetnej interpretacji Artura Barcisia! Kilkoro emerytów postanawia rzucić wyzwanie niesprawiedliwemu światu. Organizuje brawurowe napady, by odbierać tym, którzy mają w nadmiarze, i dawać tym, którzy żyją w niedostatku. By zrealizować swój plan, gotowi są nawet podjąć współpracę z przestępczym półświatkiem...

Märtha i jej przyjaciele przebywają w Las Vegas. Wyposażeni w elektryczne wózki inwalidzkie i sztuczne szczęki napadają na kasyno, żeby tak jak Robin Hood zdobyć pieniądze dla biednych. Po napadzie wracają do Szwecji z policją depczącą im po piętach i wpadają prosto w ramiona przestępczego gangu motocyklowego. Ale Märtha nie daje się zastraszyć, zaprasza członków gangu na wafelki i nalewkę z moroszek, a w międzyczasie dopracowuje plan kolejnego skoku. Może wykorzysta chłopaków z gangu? Tylko, czy aby nie będą chcieli oszukać Emeryckiej Szajki…? Märtha, Geniusz, Grabi, Anna-Greta i Stina stają przed dużym wyzwaniem, lecz nie dają za wygraną i walczą o to, żeby wszystkim, także tym gorzej sytuowanym, żyło się lepiej.

„Niesamowicie zabawna książka, która równocześnie boleśnie krytykuje społeczeństwo, w którym krótkotrwałe zyski są ważniejsze i bardziej prestiżowe niż opieka nad ludźmi” – „Smålandsposten”

„Z przyjemnością śledziłem wyczyny Emeryckiej Szajki… Na starość chcę zostać jej członkiem” – Svenska Yle,Finlandia

"To naprawdę wciągająca lektura, którą należy się rozkoszować w wygodnym fotelu” – Ölandsbladet

Pożyczanie jest srebrem, a rabowanie złotem - audiobook od Catharina Ingelman-Sundberg możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć