ebook Jednym strzałem
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 69140) Ilość stron (szacowana): 307

Jednym strzałem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.06
Audiobook - najniższa cena: 20.59
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
28.06 zł Lub 25.25 zł
36.00 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
36.00 zł
28.56 zł
30.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Sześć strzałów z karabinu, pięciu zabitych, wzorowo przeprowadzone śledztwo, odnaleziony zabójca, ale zagadka kryminalna wciąż pozostaje nierozwiązana... Jack Reacher – śmiertelnie niebezpieczny i piekielnie inteligentny twardziel – powraca w kolejnym thrillerze Lee Childa.

Dowody obciążające Jamesa Barra są niepodważalne. Ale on nie zamierza zeznawać, póki nie zostanie spełniony jego jedyny warunek: „Dajcie mi Jacka Reachera”. Dlaczego nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem, którego zeznania mogłyby go jeszcze bardziej pogrążyć? Dlaczego strzelając, jeden raz chybił? Kim wreszcie jest Reacher - człowiek bez samochodu, konta bankowego i stałego miejsca pobytu? Co może łączyć byłego wojskowego z mordercą?

Jednym strzałem od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Świetny bohater, porządna zagadka i jak zwykle dobra sensacja. Książka warta polecenia

 • Awatar

  W książkach z Reacherem jest jedna ciekawa i wyjątkowa rzecz. Mniej ważne, moim zdaniem są sprawy kryminalne, sensacyjne, mniej ważni są inni uwikłani w historię bohaterowie, najważniejszy - sam w sobie - jest Reacher. Odnoszę wrażenie, że od pewnego momentu, gdy poznaje się powieści Childa z tej serii, to robi się to tylko dla tego bohatera.
  Jego złożoność psychologiczna, emocjonalna, jego nieprzeciętny intelekt, ale też cechy charakterologiczne, są ponad innych i całą rzeczywistość.
  To facet, który chadza swoimi drogami, który myśli nie szablonowo, ale zawsze właściwie. To czysta przyjemność tropić jego zmagania z przeciwnikiem, z innymi ludźmi, z materią zdarzeń.
  I jeszcze na dokładkę to wszystko podane tak surowo literacko, bez zbędnego gadania, scen, opisów. Solidnie i wystarczająco. Polecam!

Warto zerknąć