ebook Jednym strzałem
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 69144) Ilość stron (szacowana): 307

Jednym strzałem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.90
Audiobook - najniższa cena: 21.99
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
-17% 23.90 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
31.00 zł
36.00 zł
28.78 zł
29.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Sześć strzałów z karabinu, pięciu zabitych, wzorowo przeprowadzone śledztwo, odnaleziony zabójca, ale zagadka kryminalna wciąż pozostaje nierozwiązana... Jack Reacher – śmiertelnie niebezpieczny i piekielnie inteligentny twardziel – powraca w kolejnym thrillerze Lee Childa.

Dowody obciążające Jamesa Barra są niepodważalne. Ale on nie zamierza zeznawać, póki nie zostanie spełniony jego jedyny warunek: „Dajcie mi Jacka Reachera”. Dlaczego nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem, którego zeznania mogłyby go jeszcze bardziej pogrążyć? Dlaczego strzelając, jeden raz chybił? Kim wreszcie jest Reacher - człowiek bez samochodu, konta bankowego i stałego miejsca pobytu? Co może łączyć byłego wojskowego z mordercą?

Jednym strzałem od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Świetny bohater, porządna zagadka i jak zwykle dobra sensacja. Książka warta polecenia

 • Awatar

  W książkach z Reacherem jest jedna ciekawa i wyjątkowa rzecz. Mniej ważne, moim zdaniem są sprawy kryminalne, sensacyjne, mniej ważni są inni uwikłani w historię bohaterowie, najważniejszy - sam w sobie - jest Reacher. Odnoszę wrażenie, że od pewnego momentu, gdy poznaje się powieści Childa z tej serii, to robi się to tylko dla tego bohatera.
  Jego złożoność psychologiczna, emocjonalna, jego nieprzeciętny intelekt, ale też cechy charakterologiczne, są ponad innych i całą rzeczywistość.
  To facet, który chadza swoimi drogami, który myśli nie szablonowo, ale zawsze właściwie. To czysta przyjemność tropić jego zmagania z przeciwnikiem, z innymi ludźmi, z materią zdarzeń.
  I jeszcze na dokładkę to wszystko podane tak surowo literacko, bez zbędnego gadania, scen, opisów. Solidnie i wystarczająco. Polecam!

Warto zerknąć