ebook Z przysłowiami za pan brat - audiobook
3.87 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 45)

Z przysłowiami za pan brat - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.32
Audiobook - polecana oferta: 18.69
wciąż za drogo?
20.37 złpremium: 13.14 zł Lub 13.14 zł
18.69 zł
21.90 zł
22.02 zł Lub 19.82 zł
17.43 zł
21.90 zł
Inne proponowane

Zabawne historyjki nawiązujące do znanych porzekadeł i przysłów. Przekonajcie się, kto w waszej rodzinie ma węża w kieszeni albo dlaczego wychodzi się źle, czyli jak Zabłocki na mydle...

Czy wiesz, dlaczego wpada się do kogoś jak po ogień? I dlaczego kot śpi, a myszy harcują? I kim był Zabłocki, który źle wyszedł na mydle? I kto ma węża w kieszeni?... Nie? To koniecznie przeczytaj tę książkę! Renata Piątkowska o przysłowiach opowiada zajmująco, dowcipnie i z werwą. Skąd się biorą? Co tak naprawdę znaczą? Dlaczego czasami wydają się takie dziwne? Do czego mogą się przydać? Każda zabawna historyjka nawiązuje do wybranego powiedzenia, opowiadając o sytuacjach dobrze znanych z codziennego życia, które mogą się zdarzyć każdemu dziecku i w każdej rodzinie.

Z przysłowiami za pan brat - audiobook od Renata Piątkowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć