ebook Cztery umowy
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 773)

Cztery umowy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.17
Audiobook - najniższa cena: 19.17
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
19.17 zł Lub 17.25 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
19.37 zł
20.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Poradnik przetłumaczony na 30 języków. Wielki międzynarodowy bestseller, w samych Stanach Zjednoczonych sprzedał się w nakładzie ponad 3 milionów egzemplarzy. Pomaga opanować cztery podstawowe zasady torujące drogę do prawdziwego spokoju ducha i szczęścia.
 

Cztery umowy to wyjątkowy przewodnik po drodze do prawdziwej wolności i harmonii. Autor odkrywa źródło przekonań i zachowań, które nas ograniczają i odbierają prawdziwą radość życia, i opierając się na mądrości starożytnych Tolteków, podaje skuteczne sposoby, które z dnia na dzień mogą odmienić życie każdego z nas. Niby oczywiste, a jednak często nieuświadomione zasady będące umowami, które powinniśmy zawrzeć sami z sobą, stanowią klucz do prawdziwego spokoju ducha i szczęścia.
Przeczytaj „Cztery umowy” i już od dziś:
– Szanuj swoje słowo.
– Nie bierz niczego do siebie.
– Nie zakładaj niczego z góry.
– Rób wszystko najlepiej, jak potrafisz
… i bądź szczęśliwy naprawdę!

„By stać się szczęśliwym człowiekiem, trzeba odkryć, co w nas samych na to nie pozwala. Starożytna mądrość ujęta w cztery pozornie proste zasady, inspiruje do zmian, uczy miłości, wskazuje drogę do prawdziwej wolności i spokoju ducha. Niezwykła książka” – Tatiana Cichocka, dziennikarka miesięcznika „Zwierciadło”

Cztery umowy od Don Miguel Ruiz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć