ebook Oblany test
3.85 / 5.00 (liczba ocen: 1093) Ilość stron (szacowana): 440

Oblany test

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Piąta książka z popularnej serii o Sebastianie Bergmanie. Tym razem Sebastian i jego koledzy z Krajowej Policji Kryminalnej będą musieli rozwiązać skomplikowany przypadek seryjnego mordercy.

Zwłoki celebryty z telewizyjnego reality show zostają odnalezione w opuszczonej szkole. Mężczyzna siedzi przywiązany do szkolnej ławki ze wzrokiem skierowanym w róg sali. Do głowy przyczepione ma ośle uszy, a do pleców przytwierdzone zszywaczem znaki zapytania. Zgninął od kuli. Szybko pojawiają się kolejne ofiary. Wszystkie łączy jedno – były gwiazdami telewizji.

Oblany test od Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
To wspólnie spędzony czas buduje długotrwałe relacje.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek nisko ocenię powieść duetu autorów, który w swoim czasie tak mocno mnie zafascynował. Nie wiem czy aż tak zmienił się mój gust czytelniczy, czy faktycznie "Oblany test" jest całkowicie przeciętny?
    Wielokrotnie, podczas lektury, łapałem się na ty, że rozmyślam o niebieskich migdałach, gdyż całkowicie nie interesują mnie problemy - głównie osobiste, bohaterów książki. Autorzy w głównej mierze skupili się na wątkach obyczajowych, zapominając chyba jakim gatunkiem literatury się zajmują. Z kryminału zostało niewiele, zupełnie tak samo z dawnego Sebastiana Bergana, tylko cień postaci z poprzednich tomów cyklu.
    Panowie Hjorth i Rosenfeldt, chyba już czas zakończyć ten cykl? Jednak z zakończenia książki, wynika, że autorzy nie maja takiego zamiaru. Ja bynajmniej, nie będę już czekał na nią aż z takim zainteresowaniem.

Warto zerknąć