ebook Wieże do nieba
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 7732) Ilość stron (szacowana): 386

Wieże do nieba
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.14
Audiobook - najniższa cena: 25.42
29.93 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
31.92 zł
25.14 zł
25.42 zł
25.44 zł
27.00 zł
31.92 zł
Inne proponowane

OTO ŚWIAT, w którym Chrystus zstąpił z krzyża i surowo ukarał swych prześladowców. Świat gdzie słowa modlitwy brzmią: „i daj nam siłę, byśmy nie przebaczali naszym winowajcom”. Świat, w którym „nasz Pan i jego Apostołowie wyrżnęli w pień pół Jerozolimy”. OTO ON – inkwizytor i Sługa Boży. Człowiek głębokiej wiary. Oto dwie minipowieści, których bohaterem i narratorem jest Mordimer Madderdin, świeżo promowany absolwent Akademii Inkwizytorium. Dziewczyny Rzeźnika Piękne dziewczęta giną z ręki okrutnego seryjnego zabójcy. Rozwikłania tajemnicy morderstw podejmuje się mistrz Knotte. Starego i doświadczonego inkwizytora, wspomaga serdecznie go nienawidzący Mordimer Madderdin. Wieże do nieba Dwaj słynni architekci rywalizują o to który z nich wybuduje najdoskonalszą katedrę na świecie. Mordimer Madderdin zostaje wezwany, by zbadać, czy jeden z nich nie stosuje czarnej magii w celu pognębienia przeciwnika.

Wieże do nieba od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Każdy ma prawo się napić, zwłaszcza jeśli pije za własne. Tylko że człowieka poznać nie po tym, co pije i ile pije, lecz jak pije. I w jaki sposób to picie kończy.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Nic mi nie brakowało. Świetna lektura.

  • Awatar

    Osadzenie znanego na calym swiecie motywu rywalizujacych ze soba budowniczych "budowli Boga" w alternatywnym swiecie wyszlo calkiem zgrabnie. Czytalam jednym tchem, ale musze przyznac, ze czegos mi brakowalo. Co nie oznacza, ze nie polecam ksiazki. Oczywiscie, ze polecam!

Warto zerknąć