Ja inkwizytor: Wieże do nieba
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.67 / 5.00
liczba ocen: 7408
Ilość stron (szacowana): 386
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
26.60 zł
26.81 zł
27.13 zł
31.92 złpremium: 19.15 zł
31.92 zł
Pozostałe księgarnie
26.70 zł
27.12 zł
27.13 zł
28.41 zł
29.00 zł
Opis:

OTO ŚWIAT, w którym Chrystus zstąpił z krzyża i surowo ukarał swych prześladowców. Świat gdzie słowa modlitwy brzmią: „i daj nam siłę, byśmy nie przebaczali naszym winowajcom”. Świat, w którym „nasz Pan i jego Apostołowie wyrżnęli w pień pół Jerozolimy”. OTO ON – inkwizytor i Sługa Boży. Człowiek głębokiej wiary. Oto dwie minipowieści, których bohaterem i narratorem jest Mordimer Madderdin, świeżo promowany absolwent Akademii Inkwizytorium. Dziewczyny Rzeźnika Piękne dziewczęta giną z ręki okrutnego seryjnego zabójcy. Rozwikłania tajemnicy morderstw podejmuje się mistrz Knotte. Starego i doświadczonego inkwizytora, wspomaga serdecznie go nienawidzący Mordimer Madderdin. Wieże do nieba Dwaj słynni architekci rywalizują o to który z nich wybuduje najdoskonalszą katedrę na świecie. Mordimer Madderdin zostaje wezwany, by zbadać, czy jeden z nich nie stosuje czarnej magii w celu pognębienia przeciwnika.

CYTATY:
Każdy ma prawo się napić, zwłaszcza jeśli pije za własne. Tylko że człowieka poznać nie po tym, co pije i ile pije, lecz jak pije. I w jaki sposób to picie kończy.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Nic mi nie brakowało. Świetna lektura.

  • Awatar

    Osadzenie znanego na calym swiecie motywu rywalizujacych ze soba budowniczych "budowli Boga" w alternatywnym swiecie wyszlo calkiem zgrabnie. Czytalam jednym tchem, ale musze przyznac, ze czegos mi brakowalo. Co nie oznacza, ze nie polecam ksiazki. Oczywiscie, ze polecam!

Inne proponowane
Warto zerknąć