ebook Dotyk zła
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 6783) Ilość stron (szacowana): 356

Dotyk zła
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.22
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
23.22 zł Lub 20.90 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
23.27 zł
27.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dwa doskonałe opowiadania z cyklu o słynnym inkwizytorze Mordimerze Madderdinie, który po raz kolejny musi wyjaśnić, jaka siła popycha ludzi do zabijania swoich bliźnich.

Dlaczego bogaty kupiec pragnie utopić we wrzącej smole ubóstwianego synka? Dlaczego zacny patrycjusz w okrutny sposób zabija ukochaną żonę? Mordimer Madderdin musi wyjaśnić, jaka siła popycha ludzi do czynienia bezrozumnego zła. Sam zaś wpada w miłosne sidła zastawione przez uroczą góralkę.

„Jak zwykle u Piekary «Dotyk zła» to proza dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Z pomysłem i świetną realizacją, bardziej lub mniej skręcająca w stronę kryminału. Autor – co może być pewną niespodzianką – tym razem pozwala sobie na polityczne aluzje, dowodząc dobitnie, że poprawność jest mu obca” – Monika Frenkiel, Onet.pl

Dotyk zła od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Biedakiem jesteś z woli Boga, niechlujem jedynie z własnego lenistwa.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Mordi dochodzi, niejednokrotnie i ukręca łeb sprawom. tak trzymać!

  • Awatar

    Opis zdarzeń wydaje się z tomu na tom coraz lepszy, Piekara trzyma poziom i mam nadzieje, że w kolejnych tomach będzie się tego trzymał

  • Awatar

    W kilku ostatnich (jak dotad) czesciach cyklu Piekara zmniejsza ilosc opowiadan, co dziala na sposob ich czytania i odbioru. Czesc trzyma poziom, co mnie niezmiernie cieszy, bo nie lubie porzucac cykli ksiazek, zanim historia naprawde sie skonczy.

Warto zerknąć