Bicz Boży
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 6561) Ilość stron (szacowana): 492

Bicz Boży
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 28.63
Audiobook - najniższa cena: 20.00
wciąż za drogo?
30.31 złpremium: 16.84 zł Lub 16.84 zł
26.27 zł
28.63 zł Lub 25.77 zł
33.68 zł
33.68 zł Lub 30.31 zł
27.72 zł
28.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść z inkwizytorskiego cyklu o Mordimerze Madderdinie. Ktoś w okrutny sposób zabija dostojników Kościoła. Czy giną dlatego, że są ludźmi wielkiej świętości, czy może popełnili obrzydliwe zbrodnie?

Oto świat, w którym Jezus Chrystus srogo ukarał swoich oprawców. Oto on, inkwizytor i Sługa Boży, człowiek głębokiej wiary – Mordimer Madderdin.
„Już siekiera do korzeni drzew jest przyłożona” – tak brzmią słowa listu przepowiadającego śmierć. Kto i dlaczego w okrutny, wyrafinowany sposób zabija dostojników Kościoła? Czy giną dlatego, że są ludźmi wielkiej świętości, czy może popełnili obrzydliwe zbrodnie?
Czy mordercą jest szaleniec, desperat, działający poza prawem inkwizytor, a może potężny czarnoksiężnik lub demon? Mordimer Madderdin musi we własnym sumieniu rozstrzygnąć, z kim ma do czynienia: z przyjacielem czy z wrogiem.
„Bicz Boży” to nie tylko historia kryminalnego śledztwa. Ta pierwsza w historii cyklu inkwizytorskiego powieść, odkrywa wiele szczegółów i tajemnic świata wykreowanego przez Jacka Piekarę. Dowiedz się, dlaczego Jezus Chrystus zniknął po zdobyciu Rzymu oraz jak niezwykła przyszłość czeka samego Mordimera.

Bicz Boży od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zabawne, jak przywiązani do własnego życia są ludzie, którzy bez najmniejszych skrupułów odbierają życie innym.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Przeczytałem, a jakże, gdyż wkręciłem się w serie o inkwizytorze. Jakieś 50% książki to przemyślenia głównego bohatera. Nie chcę spojlerować, oceniam więc w punktach 3/5, gdzie wszystkie dotąd przeczytane części oceniam 5/5.

  • Awatar

    Wszechobecna tajemnica, zbrodnia-czyli to, do czego czytelnicy cyklu zdarzyli sie juz przyzwyczaic i co zdarzyli polubic. Jak dla mnie 5/5.

Warto zerknąć