Inteligencja emocjonalna
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 54797) Ilość stron (szacowana): 517

Inteligencja emocjonalna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 37.44
wciąż za drogo?
39.00 złpremium: 23.40 zł Lub 23.40 zł
37.44 zł Lub 33.70 zł
40.90 zł
42.71 zł Lub 38.44 zł
48.00 zł
37.42 zł
37.44 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

 

Inteligencja emocjonalna – żywo dyskutowana na całym świecie książka Daniela Golemana – przynosi odpowiedź na nieustannie nurtujące nas pytanie, jak to się dzieje, że zdolni uczniowie stają się zaledwie przeciętnymi pracownikami, albo że osoby o wysokim ilorazie inteligencji nieraz z trudem radzą sobie w życiu. Jeśli nawet pytanie to wydaje się banalne, to odpowiedź – którą dokumentują najnowsze badania naukowe – obala dotychczasowe poglądy na rolę intelektu w odniesieniu życiowego sukcesu. Zależy on bowiem w głównym stopniu od samoświadomości, tj. od kontrolowania własnych emocji, zapału i wytrwałości w dążeniu do celu, a także od zdolności do empatii i umiejętności zachowań społecznych. Czyli – jak to określa autor – od współczynnika inteligencji emocjonalnej.

Inteligencja emocjonalna nie jest cechą wrodzoną. Książka wskazuje, kiedy i jakimi metodami można ją kształtować w dzieciach, aby zapewnić im jak najwłaściwsze wykorzystanie wrodzonych zdolności w uzyskaniu sukcesu w życiu.

Inteligencja emocjonalna od Daniel Goleman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Genialna książka o EQ czyli Inteligencji Emocjonalnej. Opowieść poparta historiami z życia różnych ludzi oraz poparta danymi wziętymi z wielu badań psychologicznych.

    Bardzo dobrze mi się czytało tą książkę. Momentami była trudna w zrozumieniu kiedy autor opisywał jak działa mózg człowieka pod kątem emocji czy inteligencji emocjonalnej.

    Pozycja obowiązkowa dla każdego kto się interesuje Inteligencją Emocjonalną lub/i psychologią.

Warto zerknąć