ebook Inteligencja emocjonalna
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 54600) Ilość stron (szacowana): 517

Inteligencja emocjonalna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.00
wciąż za drogo?
36.27 złpremium: 23.40 zł Lub 23.40 zł
31.00 zł Lub 27.90 zł
33.90 zł
36.27 zł Lub 32.64 zł
39.00 zł
31.00 zł
31.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

 

Inteligencja emocjonalna – żywo dyskutowana na całym świecie książka Daniela Golemana – przynosi odpowiedź na nieustannie nurtujące nas pytanie, jak to się dzieje, że zdolni uczniowie stają się zaledwie przeciętnymi pracownikami, albo że osoby o wysokim ilorazie inteligencji nieraz z trudem radzą sobie w życiu. Jeśli nawet pytanie to wydaje się banalne, to odpowiedź – którą dokumentują najnowsze badania naukowe – obala dotychczasowe poglądy na rolę intelektu w odniesieniu życiowego sukcesu. Zależy on bowiem w głównym stopniu od samoświadomości, tj. od kontrolowania własnych emocji, zapału i wytrwałości w dążeniu do celu, a także od zdolności do empatii i umiejętności zachowań społecznych. Czyli – jak to określa autor – od współczynnika inteligencji emocjonalnej.

Inteligencja emocjonalna nie jest cechą wrodzoną. Książka wskazuje, kiedy i jakimi metodami można ją kształtować w dzieciach, aby zapewnić im jak najwłaściwsze wykorzystanie wrodzonych zdolności w uzyskaniu sukcesu w życiu.

Inteligencja emocjonalna od Daniel Goleman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć