ebook Turniej cieni. Tom 1 i 2 - audiobook
3.98 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 972)

Turniej cieni. Tom 1 i 2 - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.24
Audiobook - najniższa cena: 17.96
wciąż za drogo?
25.97 złpremium: 16.76 zł Lub 16.76 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
17.96 zł
33.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Elżbieta Cherezińska nie traci formy. Tym razem wciąga czytelników w XIX-wieczną polityczną grę, w której stawką jest panowanie nad Azją. Czyje rozdanie okaże się zwycięskie?

Lata 30. XIX wieku. Kluczem do panowania nad Azją jest Afganistan, o który Wielka Brytania rywalizuje z Rosją. W „Wielką Grę”, nazywaną przez Rosjan „Turniejem Cieni” wplątane są losy Polaków: Jana Witkiewicza – młodzieńca ułaskawionego z wyroku śmierci i zesłanego na Syberię, Adama Gurowskiego – ucznia Hegla i przyjaciela Heinego, arcyzdrajcy sprawy polskiej, a także Rufina Piotrowskiego – prostego żołnierza i najsłynniejszego uciekiniera z syberyjskiej katorgi.
W śniegach Syberii, na gorących piaskach afgańskich pustyń i wybrzeżach Morza Czarnego trwa „Wielka Gra”. Bohaterowie rzucają cienie, ktoś jednak pociąga za sznurki marionetek.
„Turniej cieni” to fascynująca opowieść o Polsce. O ludzkich losach, przeznaczeniu, zdradach i niezłomności.

Turniej cieni. Tom 1 i 2 - audiobook od Elżbieta Cherezińska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć