ebook Inne rozkosze
3.26 / 5.00 (liczba ocen: 1245) Ilość stron (szacowana): 176

Inne rozkosze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 16.87
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
19.90 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
16.87 zł Lub 15.18 zł
19.90 zł 10 zł na konto
16.92 zł
18.00 zł
19.90 zł
Inne proponowane

Bohater „Innych rozkoszy”, Paweł Kohoutek, był niezmordowanym poszukiwaczem erotycznych przygód.

Jedną z jego wad było opowiadanie każdej kobiecie o wielkich wspólnych planach na przyszłość i w tym właśnie tkwił sekret jego powodzenia u niewiast. Jednak reputacja donżuana zostaje pewnego dnia wystawiona na ciężką próbę, bowiem do rodzinnego domu Kohoutka, w którym mieszka z żoną i dzieckiem, niespodziewanie przyjeżdża jego „aktualna kobieta”.

 

Kohutek rozbawi znużonych współczesną literaturą piękną.

Inne rozkosze od Jerzy Pilch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Błacha na pozór opowieść o zwyczajnych sprawach: wieczny chłopiec, jego rodzina i zdrada. Ale to nie fabuła decyduje o sile tego opowiadania, tylko styl, w jakim zostało napisane. Zabawne, a i pomyśleć jest nad czym.

  • Awatar

    Książka zasadniczo opisuje typowe rozterki sercowe jednego mężczyzny. Być może powieść ta nie jest arcydziełem powalającym z nóg, ale dzięki lekkości pióra Pilcha i jego błyskotliwemu humorowi czas poświęcony na jej lekturę nie będzie na pewno czasem straconym.

Warto zerknąć