ebook Inne rozkosze
3.25 / 5.00 (liczba ocen: 1318) Ilość stron (szacowana): 176

Inne rozkosze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.95
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
17.95 zł Lub 16.16 zł
18.00 zł
19.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bohater „Innych rozkoszy”, Paweł Kohoutek, był niezmordowanym poszukiwaczem erotycznych przygód.

Jedną z jego wad było opowiadanie każdej kobiecie o wielkich wspólnych planach na przyszłość i w tym właśnie tkwił sekret jego powodzenia u niewiast. Jednak reputacja donżuana zostaje pewnego dnia wystawiona na ciężką próbę, bowiem do rodzinnego domu Kohoutka, w którym mieszka z żoną i dzieckiem, niespodziewanie przyjeżdża jego „aktualna kobieta”.

Kohutek rozbawi znużonych współczesną literaturą piękną.

Inne rozkosze od Jerzy Pilch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Cmentarz jest dobrym i spokojnym miejscem, a miłość i śmierć blisko siebie stoją.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Błacha na pozór opowieść o zwyczajnych sprawach: wieczny chłopiec, jego rodzina i zdrada. Ale to nie fabuła decyduje o sile tego opowiadania, tylko styl, w jakim zostało napisane. Zabawne, a i pomyśleć jest nad czym.

  • Awatar

    Książka zasadniczo opisuje typowe rozterki sercowe jednego mężczyzny. Być może powieść ta nie jest arcydziełem powalającym z nóg, ale dzięki lekkości pióra Pilcha i jego błyskotliwemu humorowi czas poświęcony na jej lekturę nie będzie na pewno czasem straconym.

Warto zerknąć