ebook Iggy Pop: Upadki, wzloty i odloty legendarnego punkowca
3.84 / 5.00 (liczba ocen: 1317) Ilość stron (szacowana): 518

Iggy Pop: Upadki, wzloty i odloty legendarnego punkowca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.13
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
25.13 zł 20% rabatu
28.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Życie Iggy’ego Popa obfitowało w spektakularne wzloty i miażdżące upadki. Każdy „wściekły, zły, nieokiełznany” rockman ma wobec niego dług wdzięczności, a opowieści o jego szaleństwach przeszły do historii. Ale Iggy Pop to również alter ego Jima Osterberga – chłopca, którego szkolni koledzy mianowali „największą nadzieją klasy”. Co więc się stało, że ten grzeczny, ułożony, piątkowy uczeń został ikoną rockandrollowego rozpasania?

Paul Trynka dotarł do setek przyjaciół i znajomych gwiazdy, do jego bliskich, kochanek i zaprzyjaźnionych muzyków, wydobywając na światło dzienne niezliczoną ilość nowych historii. Efektem tego jest niniejszy fascynujący portret człowieka wojującego z całym światem i z samym sobą.

Iggy Pop: Upadki, wzloty i odloty legendarnego punkowca od Paul Trynka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Biografia nosi podtytuł „Upadki, wzloty i odloty legendarnego punkowca”. Muszę przyznać, że moje pierwsze wrażenie po jej lekturze skupiało się przede wszystkim na „upadkach i odlotach”. Prawie każda książka o kimś sławnym próbuje znaleźć jakąś kontrowersję, która przyciągnęłaby uwagę czytelnika. W przypadku książki Iggy Pop uwagę przyciąga niesamowita wręcz doza szczerości.

Warto zerknąć