Homo Bimbrownikus
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.46 / 5.00
liczba ocen: 6374
Ilość stron (szacowana): 364
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
20.74 zł
21.58 zł
26.32 zł
26.32 zł
Pozostałe księgarnie
26.32 zł
20.85 zł
21.05 zł
21.85 zł
23.69 zł
24.00 zł
26.32 zł
26.32 zł
Opis:

Że bimbrownik, degenerat i społeczny pasożyt? A kto ochronił ludzkość przed Golemem i skrzyżowaniem wąglika z chorobą wściekłych krów? Dzięki komu doszło do obrad Okrągłego Stołu? Kto niby w 1948. uratował Świętego Mikołaja przed komunistami? Wędrowycz żywi, poi, ubiera, Wędrowycz nigdy nie umiera. Właśnie rusza na podbój stolicy.

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Zdecydowanie najlepsza książka z cyklu. Głównie ze względu na jedno długie opowiadanie, które samo w sobie mogłoby uchodzić za odrębny tytuł. To tylko pokazuje, że pan Pilipuk powinien zamiast opowiadań napisać powieść o Jakubie Wędrowyczu.

 • Awatar

  Pilipiuk ma już ugruntowaną pozycję wśród polskich autorow fantastyki. Na szczęście nie osiada na laurach i każda z jego kolejnych książek jest tak samo wciągająca, bohaterowie ewoluują, zmieniają się. Tak jest też z Jakubem Wędrowyczem. Domorosły, wiejski egzorcysta w "Homo bimbrownikus" pokazuje swoje nowe, bardziej cywilizowane oblicze. Na szczęście jednak w twórczości Pilipiuka nie zmienia się to co dobre – humor, lekki język, który z przyjemnością się czyta, a także niezwykła zręczność w zabawie różnymi konwencjami.

 • Awatar

  Jakub Wędrowycz powraca i cóż więcej można powiedzieć... :)

  Mięłej zabawy.

 • Awatar

  Polecam zasadniczo każdą książkę z cyklu: i śmeiszno, i straszno nieco... Ale bardziej śmieszno. A na pewno nie nudno.

Inne proponowane
Warto zerknąć