ebook Homo Bimbrownikus
3.48 / 5.00 (liczba ocen: 7991) Ilość stron (szacowana): 364

Homo Bimbrownikus
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.55
Audiobook - najniższa cena: 26.13
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
21.55 zł 20% rabatu
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
-5% 22.15 zł
26.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Że bimbrownik, degenerat i społeczny pasożyt? A kto ochronił ludzkość przed Golemem i skrzyżowaniem wąglika z chorobą wściekłych krów? Dzięki komu doszło do obrad Okrągłego Stołu? Kto niby w 1948. uratował Świętego Mikołaja przed komunistami? Wędrowycz żywi, poi, ubiera, Wędrowycz nigdy nie umiera. Właśnie rusza na podbój stolicy.

Homo Bimbrownikus od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Zdecydowanie najlepsza książka z cyklu. Głównie ze względu na jedno długie opowiadanie, które samo w sobie mogłoby uchodzić za odrębny tytuł. To tylko pokazuje, że pan Pilipuk powinien zamiast opowiadań napisać powieść o Jakubie Wędrowyczu.

 • Awatar

  Pilipiuk ma już ugruntowaną pozycję wśród polskich autorow fantastyki. Na szczęście nie osiada na laurach i każda z jego kolejnych książek jest tak samo wciągająca, bohaterowie ewoluują, zmieniają się. Tak jest też z Jakubem Wędrowyczem. Domorosły, wiejski egzorcysta w "Homo bimbrownikus" pokazuje swoje nowe, bardziej cywilizowane oblicze. Na szczęście jednak w twórczości Pilipiuka nie zmienia się to co dobre – humor, lekki język, który z przyjemnością się czyta, a także niezwykła zręczność w zabawie różnymi konwencjami.

 • Awatar

  Jakub Wędrowycz powraca i cóż więcej można powiedzieć... :)

  Mięłej zabawy.

 • Awatar

  Polecam zasadniczo każdą książkę z cyklu: i śmeiszno, i straszno nieco... Ale bardziej śmieszno. A na pewno nie nudno.

Warto zerknąć