Homo Bimbrownikus
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.48 / 5.00
liczba ocen: 7140
Ilość stron (szacowana): 364
cena polecana: 22.03
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
22.03 zł
22.37 zł
26.32 złpremium: 15.79 zł
26.32 zł
26.32 zł
Pozostałe księgarnie
20.84 zł
22.09 zł
24.00 zł
25.00 zł
26.32 zł
26.32 zł
Opis:

Że bimbrownik, degenerat i społeczny pasożyt? A kto ochronił ludzkość przed Golemem i skrzyżowaniem wąglika z chorobą wściekłych krów? Dzięki komu doszło do obrad Okrągłego Stołu? Kto niby w 1948. uratował Świętego Mikołaja przed komunistami? Wędrowycz żywi, poi, ubiera, Wędrowycz nigdy nie umiera. Właśnie rusza na podbój stolicy.

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Zdecydowanie najlepsza książka z cyklu. Głównie ze względu na jedno długie opowiadanie, które samo w sobie mogłoby uchodzić za odrębny tytuł. To tylko pokazuje, że pan Pilipuk powinien zamiast opowiadań napisać powieść o Jakubie Wędrowyczu.

 • Awatar

  Pilipiuk ma już ugruntowaną pozycję wśród polskich autorow fantastyki. Na szczęście nie osiada na laurach i każda z jego kolejnych książek jest tak samo wciągająca, bohaterowie ewoluują, zmieniają się. Tak jest też z Jakubem Wędrowyczem. Domorosły, wiejski egzorcysta w "Homo bimbrownikus" pokazuje swoje nowe, bardziej cywilizowane oblicze. Na szczęście jednak w twórczości Pilipiuka nie zmienia się to co dobre – humor, lekki język, który z przyjemnością się czyta, a także niezwykła zręczność w zabawie różnymi konwencjami.

 • Awatar

  Jakub Wędrowycz powraca i cóż więcej można powiedzieć... :)

  Mięłej zabawy.

 • Awatar

  Polecam zasadniczo każdą książkę z cyklu: i śmeiszno, i straszno nieco... Ale bardziej śmieszno. A na pewno nie nudno.

Inne proponowane
Warto zerknąć