ebook Świat Dysku: Pasterska korona
4.35 / 5.00 (liczba ocen: 11388)

Świat Dysku: Pasterska korona
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.69
Audiobook - najniższa cena: 20.93
wciąż za drogo?
23.81 złpremium: 15.36 zł Lub 15.36 zł
18.69 zł
19.71 zł Lub 17.74 zł
25.60 zł Lub 23.04 zł
19.70 zł
20.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Finał bijącego rekordy popularności cyklu fantasy „Świat Dysku”. Głęboko w Kredzie coś się poruszyło. Sowy i lisy to wyczuwają. Tiffany także, przez swoje buty. To dawny nieprzyjaciel gromadzi siły...

Nastał czas zakończeń i początków, starych przyjaciół i nowych, rozmycia granic i przesunięcia mocy. Teraz to Tiffany stoi pomiędzy światłem i ciemnością, dobrem i złem.
Horda elfów szykuje się do inwazji i Tiffany musi wezwać wszystkie czarownice, by stanęły przy niej. By broniły świata. Jej świata.
Będzie rozliczenie...

„To nie jest po prostu świetna powieść o Dysku, to powieść niezwykła... Wspaniałe podsumowanie” – Kat Brown, „Daily Telegraph”

„Ostatnia książka Terry’ego Pratchetta to pożegnanie... To książka, którą warto przeczytać dwukrotnie, raz za razem” – Christopher Stevens, „Daily Mail”

„Terry Pratchett nigdy nie był tak dowcipny, tak bezpośredni i tak szczodry, jak w tej – swojej ostatniej – powieści ze «Świata Dysku» – Amanda Craig, „Guardian”

Świat Dysku: Pasterska korona od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Długo przymierzałem się do przeczytania tej książki. Uwielbiam Pratchetta, jego niepowtarzalny styl i inteligenty humor. Chciałbym napisać, że Pasterska Korona też jest super.. ale nie mogę. Ona nie jest słaba, jest po prostu inna. Specyficzna i nostalgiczna. Mnie niestety nie przypadła do gustu i przyznaję bez bicia, że trochę ją „męczyłem”. Gdyby autor miał więcej czasu to ta książka pewnie wyglądałaby inaczej, a tak jest rozczarowanie. Zabrakło mi tu trochę tego całego „prachetowskiego wariactwa”, tego co czyniło te książki niezwykłymi i zabawnymi. Pasterska Korona sprawia wrażenie niedopracowanej, kończonej na szybko. Niestety poważna choroba autora miała ogromny wpływ na efekt końcowy, który czytamy. Polecam tylko fanom twórczości brytyjskiego autora.

  • Awatar

    Czekałam na tę ostatnią część opowieści o Akwilii (Tiffany w poprzednim tłumaczeniu), ale chyba trochę się zawiodłam. Mam wrażenie, że słabsza od poprzednich książek uwielbianego Pratchetta. Ale i tak warto.

Warto zerknąć