ebook Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 424)

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 33.99
Audiobook - najniższa cena: 35.69
wciąż za drogo?
-25% 37.49 zł
-5% 37.49 zł Lub 33.74 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
49.99 zł
-20% 39.89 zł
39.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Historia życia Władimira Putina, którą czyta się jak kryminał. Najbardziej sensacyjna biografia 2016 roku.

Znakomita autorka, znawczyni problematyki rosyjskiej ujawnia nieznane na ogół fakty z życia prezydenta Rosji. Skąd wziął się w KGB, czy rzeczywiście wygrywał wybory, jak naprawdę rozpoczął wojnę w Czeczenii i na Ukrainie, jakie ma związki z Al-Kaidą i tzw. Państwem Islamskim, jak wiele osób wysłał na cmentarz; jakim był mężem, jakim jest ojcem i czy czuje się samotny?

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina od Krystyna Kurczab-Redlich możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Choć wieści zza wschodniej granicy regularnie goszczą w serwisach informacyjnych, to - traktowane pojedynczo i rozłożone w czasie - nie wywierają takiego wrażenia, jak pełny obraz, przedstawiony przez Krystynę Kurczab-Redlich - bogaty w szczegóły, ujawniający sznurki. Sznurki, za które główny bohater tej opowieści nie raz pociągnął, aby spowodować działania, których efekty - jakże korzystnie! - zawsze służą tylko jemu. Is fecit, cui prodest - rzymscy juryści pięknie to sformułowali.
    Osobiste zaangażowanie autorki, które przebija przez tekst, ma szansę uczynić książkę lekturą kontrowersyjną: może z łatwością udzielić się czytelnikowi, który przyjmie przedstawione tezy za własne, lub też przeciwnie - spowodować uznanie całości za personalny atak, paszkwil nieledwie. No i świetnie, jest szansa na dyskusję. :)

Warto zerknąć