ebook Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 330)

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
-50% 19.90 zł
-15% 33.99 zł Lub 30.59 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
33.99 zł
36.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Historia życia Władimira Putina, którą czyta się jak kryminał. Najbardziej sensacyjna biografia 2016 roku.

Znakomita autorka, znawczyni problematyki rosyjskiej ujawnia nieznane na ogół fakty z życia prezydenta Rosji. Skąd wziął się w KGB, czy rzeczywiście wygrywał wybory, jak naprawdę rozpoczął wojnę w Czeczenii i na Ukrainie, jakie ma związki z Al-Kaidą i tzw. Państwem Islamskim, jak wiele osób wysłał na cmentarz; jakim był mężem, jakim jest ojcem i czy czuje się samotny?

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina od Krystyna Kurczab-Redlich możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Choć wieści zza wschodniej granicy regularnie goszczą w serwisach informacyjnych, to - traktowane pojedynczo i rozłożone w czasie - nie wywierają takiego wrażenia, jak pełny obraz, przedstawiony przez Krystynę Kurczab-Redlich - bogaty w szczegóły, ujawniający sznurki. Sznurki, za które główny bohater tej opowieści nie raz pociągnął, aby spowodować działania, których efekty - jakże korzystnie! - zawsze służą tylko jemu. Is fecit, cui prodest - rzymscy juryści pięknie to sformułowali.
    Osobiste zaangażowanie autorki, które przebija przez tekst, ma szansę uczynić książkę lekturą kontrowersyjną: może z łatwością udzielić się czytelnikowi, który przyjmie przedstawione tezy za własne, lub też przeciwnie - spowodować uznanie całości za personalny atak, paszkwil nieledwie. No i świetnie, jest szansa na dyskusję. :)

Warto zerknąć