ebook Pięć dni ze swastyką
3.39 / 5.00 (liczba ocen: 159)

Pięć dni ze swastyką
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.50
31.50 zł
Inne proponowane

Jesień 1942 roku. We wsi pod Kielcami zostaje zamordowany niemiecki żandarm. Krwawy odwet na polskich cywilach jest nieunikniony.

We Lwowie były policjant Paweł Bujnicki na zlecenie AK wykonuje wyroki na konfidentach. Nie dla idei, po prostu mu za to płacą .

Wkrótce na jego drodze staje przełożony zamordowanego Niemca. Chce, by Bujnicki wyjaśnił tajemnicę morderstwa. Argument, który przedstawia, nie pozostawia Polakowi wyboru: musi współpracować z nazistą. 

Śmiertelni wrogowie mają tylko pięć dni na rozwikłanie skomplikowanej zagadki.

Herosi okazują się łajdakami, a zagrożenie przychodzi z najmniej spodziewanej strony. Intrygujący bohaterowie, skomplikowana zagadka oraz dwie kobiety, czyli… podwójna dawka kłopotów. W tej książce nic nie jest oczywiste.

Kryminał Artura Baniewicza porwie zarówno fanów Jo Nesbø czy Zygmunta Miłoszewskiego, jak i czytelników powieści historycznych.

 

Pięć dni ze swastyką od Artur Baniewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wojna tym się różni od pokoju, że przy braku pewności strzelasz pierwszy.
Trudno pocieszać kogoś, samemu nie wierząc.
Nadzieja jest głupia, niepoprawna. Trąć ją tylko, a zbudzi się i zacznie skamleć.
Dwie tęsknoty są lepsze od jednej – łatwiej uporać się z każdą z osobna, wiedząc, że w innym zakamarku serca czai się równie głęboki ból. Bo to znaczy, że ten, który tak gryzie, nie jest najgorszy z możliwych.
Tak właśnie z kobietami jest: od świtu do zmierzchu same kłopoty. Gdyby nie noce, byłby to najgłupszy z boskich wynalazków.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Papierowa wersja trochę przeraża objętością, ale od czego są e-booki :)
    Moim zdaniem, szykuje się hit wydawniczy.

Warto zerknąć