ebook Historia Lisey
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 57713) Ilość stron (szacowana): 461

Historia Lisey
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.56
Audiobook - najniższa cena: 27.96
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
-23% 21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
28.00 zł
21.55 zł
23.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Krwawa i baśniowa love story.
Minęły dwa lata od śmierci Scotta, męża Lisey Debusher Landon. Spędzili razem 25 lat we wspaniałym związku, który spajało głębokie, chwilami wręcz przerażająco intymne uczucie. Scott był sławnym, nagradzanym pisarzem, autorem bestsellerów, ale i bardzo skomplikowanym człowiekiem. Zanim się pobrali, Lisey dowiedziała się od ukochanego o krwawych źródłach jego twórczości. Później zrozumiała, że było takie miejsce, do którego Scott zawsze wracał - miejsce przerażające i zarazem kojące, które mogło pochłonąć go żywcem lub obdarować pomysłami i myślami, po to, by miał siłę dalej żyć. Teraz nadszedł czas, by Lisey stawiła czoło demonom Scotta, czas by udała się do Boo`ya Moon. To, co wydaje się początkowo tylko porządkowaniem dokumentów po zmarłym mężu przez wdowę, staje się podróżą w głąb mroku, w którym przebywał za życia Scott Landon.

„Historia Lisey” jest bez wątpienia najbardziej osobistą i szczerą powieścią Stephena Kinga. Sam autor mówi o książce: „jest o miłości, małżeństwie, więzach krwi i szaleństwie”.

Historia Lisey od Stephen King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nasze marzenia zaprzęgają nas i chłostają miękkimi biczami, cudownymi biczami, a my biegniemy i biegniemy, nie ruszając się z miejsca...
Diabeł potrafi fascynować. (...) Najpierw fascynuje umysł, potem wypija serce.
W kwestiach uczuć serce ma własny genialny słownik.
... pisać książkę to tak, jakby znaleźć w trawie kolorową nitkę i iść za nią, by zobaczyć dokąd, dokąd doprowadzi.
(...) samotność nigdy nie jest bardziej samotna niż wtedy, kiedy człowiek się budzi i uświadamia sobie, że ma cały dom dla siebie. Że jedyne żywe stworzenia to ty i myszy w ścianach
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Troszkę nudzi :-)

  • Awatar

    Książka w której dużo jest o uczuciach żony i męża, trochę szalona książka. Lisey po śmierci męża stara się odkryć i zrozumieć jego naturę.

Warto zerknąć