ebook Heretycy Diuny
3.84 / 5.00 (liczba ocen: 45456) Ilość stron (szacowana): 467

Heretycy Diuny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 34.92
Audiobook - najniższa cena: 33.90
wciąż za drogo?
34.92 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Blisko półtora tysiąca lat po śmierci Boga Imperatora we wszechświecie dużo się zmieniło. Nie ma Imperium, Rakis nie jest już jedynym źródłem melanżu, a rybomówne straciły wpływy. Tleilaxanie, Ixanie i Bene Gesserit pozostali jednak na scenie, a nieżyjący Leto II wciąż kładzie się cieniem na ich przyszłości.

Walcząc o supremację, a zarazem usiłując ocalić zgromadzenie przed napływającymi z Rozproszenia Dostojnymi Matronami, Bene Gesserit układają diaboliczny plan. W jego centrum tkwią kolejny ghola Duncana Idaho i żyjąca na Rakis dziewczyna, która... rozkazuje czerwiom.

"Wciągająca i porywająca... Fascynuje szczegółami, a zarazem spowita jest aurą tajemnicy i mistycyzmu".

"Milwaukee Journal"

Dom Wydawniczy REBIS wyda sześciotomowy cykl "Kroniki Diuny", na który składają się powieści: Diuna, Mesjasz Diuny, Dzieci Diuny, Bóg Imperator Diuny, Heretycy Diuny i Kapituła Diuną.

Heretycy Diuny od Frank Herbert możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie powinno się odrzucać prawdy, nawet kiedy boli.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kolejna książka i kolejny przeskok czasowy, ale wszechświat wciąż ten sam, choć już nie taki sam. I choć jest to ciąg dalszy, to można odczuć pewną świeżość - jakby kolejny przeskok czasu w fabule zluzował więzy narzucone we wcześniejszych częściach. I, moim zdaniem, wyszło to powieści na dobre - bardzo dobrze się czytało, a historia wciągała jak rzadko.

  • Awatar

    Akcja książki toczy się około 1500 lat po śmierci Leto II. Opisane są w niej przede wszystkim działania polityczne rożnych grup które chcą przejąć władzę nad plantami zamieszkanymi prze ludzkość.

Warto zerknąć