ebook Góry żmijowe
3.6 / 5.00 (liczba ocen: 262) Ilość stron (szacowana): 174

Góry żmijowe
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 15.82
wciąż za drogo?
15.82 zł Lub 14.24 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
15.92 zł
16.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Góry Żmijowe to opowieść o przygodach nastoletnich bohaterów z dwóch krain objętych władaniem Starej Magii, oddzielonych górami – królewny Filomeny z Maare i Eryka, syna rybaka z Szertaty. Filomena, której przed ukończeniem dwunastu lat nie wolno opuszczać pałacu, za wszelką cenę pragnie się z niego wydostać. Wyrażona na głos deklaracja sprawia, iż wiatr przenosi ją w Góry Żmijowe, do pieczary Żmija – zielonobłękitnego potwora. Tymczasem Eryk dowiaduje się, że jego przeznaczeniem jest ocalenie Szertaty przed suszą. Wyrusza w stronę Gór Żmijowych, gdzie ma odnaleźć ognistego ptaka i zdobyć jego pióra. Utrzymana w konwencji fantasy, napisana żywym językiem i bardzo filmowa w charakterze baśń Zygmunta Miłoszewskiego to świetna lektura dla dzieci wychowanych na takich filmach jak Potwory i spółka czy Shrek. Autor z powodzeniem posługuje się absurdalnym humorem i pastiszem, ale jego książka jest przede wszystkim pełną cudownych zdarzeń opowieścią o dobru i złu, o zasłużonej nagrodzie i karze.

Góry żmijowe od Zygmunt Miłoszewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Książka świetna, ale ebook wydany fatalnie. Mnóstwo literówek - wygląda jakby nikt jej nie przeczytał przed wypuszczeniem.

Warto zerknąć