ebook Gniewny pomruk burzy
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 205) Ilość stron (szacowana): 418

Gniewny pomruk burzy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.93
Audiobook - najniższa cena: 17.93
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
20.93 zł 20% rabatu
23.32 zł Lub 20.99 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
23.31 zł
23.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

WOJNA POLSKO-KRZYŻACKA I MISTYCZNA KABAŁA ? POLSKA FANTASTYKA HISTORYCZNA, JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO!!! - Robert J. Szmidt

Lato 1410 roku. Wojska polsko-litewskie wkraczają na terytorium państwa krzyżackiego. Król Władysław Jagiełło prowadzi swoją armię na Malbork. Krzyżacy zastępują mu drogę pod Grunwaldem. Rycerstwo z całego chrześcijańskiego świata krzyżuje oręż w wielkiej bitwie, która wstrząśnie podstawami Zakonu. Podczas marszu na stolice wroga Dagobert z Saint-Amand i Aine muszą się zmierzyć nie tylko z krzyżacką nawałnicą, ale również osobistą tragedią. Pomagają im w tym nie tylko polscy rycerze. Przeznaczenie musi się wypełnić…

Le Guin (…), Lucas (…) co prawda to tylko osobiste skojarzenia z klasyką fantastyki, ale – jak widać – dobre. „Esensja”

Gniewny pomruk burzy od Dariusz Domagalski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Trzeba umief inspirowac sie wydarzeniami historycznymi tak, by nie zanudzic czytelnika-a Domagalski to najwyrazniej potrafi. Przynajmniej wtym cyklu.

  • Awatar

    Cały cykl Krzyżacki przeczytałam z dużą przyjemnością. Autor zaprezentował całkowicie nowe i w mojej ocenie rewelacyjnie oddające klimat podłoże przyczyn zawieruchy tamtych lat. Obowiązkowa lektura dla osób o otwartych umysłach. Każde kolejne zdanie grozi spojlerem więc polecam i życzę miłej lektury.

Warto zerknąć