ebook Moja Ananke
3.44 / 5.00 (liczba ocen: 49) Ilość stron (szacowana): 292

Moja Ananke
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 19.32
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
19.32 zł Lub 17.39 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
25.90 zł
19.52 zł
20.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przestraszył się trochę, więc przeskoczyłam na temat przeznaczenia. Powiedziałam, że w każdej mitologii istnieje jakieś spersonifikowane fatum. Ja najbardziej lubię Ananke, grecką boginię przeznaczenia. Rafał powiedział, że to ciekawe zagadnienie, czy życiem rządzi przypadek, czy nieuchronny los. Osobiście uważam, że nie ma żadnych przypadków, ale zanim to powiedziałam, Rafał stanął na czerwonym, przez chwilę na mnie popatrzył i powiedział, że jednak się zgadza ze mną i uważa, że nie ma przypadków.

Starszy i popularny (!) brat-student, który zabiera Cię na imprezy i chwali się Tobą przed znajomymi. Rodzice wyrozumiali bardziej niż inni. Wymarzony facet, przy którym czas staje w miejscu. I przyjaciółka, taka od serca, co czasem wkurza, ale częściej pomaga przetrwać kolejny dzień. Czego chcieć więcej? Jagoda ma osiemnaście lat i z dnia na dzień zdobywa całe to zaplecze wsparcia, które przeciętnej nastolatce zapewnia pełnię szczęścia i beztroskie życie. Nieuchronny los chce jednak inaczej.

Do akcji wkracza bezwzględna Ananke i zaczyna – po swojemu – kombinować…

Moja Ananke to najnowsza powieść autorki bestsellerowej Bransoletki. Ewa Nowak ma niezwykły dar odkrywania i opisywania historii wyjątkowo bliskich nastoletnim czytelnikom. Tak jest i tym razem.

Moja Ananke od Ewa Nowak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasem spotkasz kogoś, coś zobaczysz, przeczytasz,usłyszysz i potem już nie chcesz, żeby twoje życie było takie jak wczoraj.
Kraina wczesnego dzieciństwa jest tylko jedna.
Kiedy się mówi "wszyscy", to najczęściej mówi się o sobie.
Czas można marnować na milion różnych sposobów. Jednym z nich jest zastanawianie się, co by było gdyby.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć