Fabrykantka aniołków
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.87 / 5.00
liczba ocen: 7451
Ilość stron (szacowana): 491
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.99 złpremium: 14.99 zł
19.24 zł
21.24 zł
24.99 zł
24.99 zł
Pozostałe księgarnie
19.99 zł
21.24 zł
21.24 zł
22.49 zł
22.49 zł
22.50 zł
24.99 zł
25.34 zł
25.99 zł
Opis:
Ebba była jeszcze dzieckiem, gdy cała jej rodzina zniknęła bez śladu. Po latach wraca z mężem do miejscowości, w której wydarzyła się tragedia. Tym razem sama znajdzie się w niebezpieczeństwie...
 

Wielkanoc 1974. Z Valö, małej wyspy w pobliżu Fjällbacki, znika bez śladu pewna rodzina. Na świątecznie nakrytym stole zostaje tylko wielkanocny obiad. W domu nie ma nikogo z wyjątkiem rocznej córeczki.
Po latach Ebba wraca na wyspę jako dorosła kobieta. W rodzinnych stronach pragnie wraz z mężem otrząsnąć się po śmierci malutkiego synka. Postanawiają wyremontować i otworzyć dla gości stary ośrodek kolonijny, którym wiele lat temu zarządzał surowy ojciec Ebby.
Wkrótce po rozpoczęciu prac remontowych oboje omal nie giną w tajemniczym pożarze. Równie tajemnicze są stare ślady zaschniętej krwi pod zerwaną podłogą w jadalni. Do akcji wkracza Patrik Hedström. Czy zdoła wyjaśnić zagadkę z przeszłości?
Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery, ale także doskonałe powieści obyczajowe, znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Jesienią 2011 r. rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej „Morderstwa we Fjällbace”, osnutej na kanwie powieści skandynawskiej pisarki.

CYTATY:
Życie go nauczyło, że wstyd nie pali tak bardzo, jeśli się go rozcieńczy dobrą whisky.
Nie psuj zręcznego kłamstwa zbyt wieloma szczegółami.
Od dziecka i wariata człowiek zawsze dowie się prawdy.
Dawne tajemnice powinny pozostać w mroku, w którym się zrodziły.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Według mnie tą powieścią camila Lackberg pokazała, ze w pełni zasługuje na miano krolowej szwedzkich kryminałów. Intryga, której zakończenie jest zaskakujące, tajemnica i nieco przerażająca historia sprzed lat a do tego świetne tło społęczno-polityczne. Książka, podobnie jak inne z cyklu o Fjallbace, idealna na długie wieczory. Naprawdę polecam!

Inne proponowane
Warto zerknąć