ebook Fabrykantka aniołków
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 7471) Ilość stron (szacowana): 491

Fabrykantka aniołków
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.00
Audiobook - najniższa cena: 17.99
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
23.09 zł Lub 20.78 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
-44% 15.00 zł
22.19 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane
Ebba była jeszcze dzieckiem, gdy cała jej rodzina zniknęła bez śladu. Po latach wraca z mężem do miejscowości, w której wydarzyła się tragedia. Tym razem sama znajdzie się w niebezpieczeństwie...
 

Wielkanoc 1974. Z Valö, małej wyspy w pobliżu Fjällbacki, znika bez śladu pewna rodzina. Na świątecznie nakrytym stole zostaje tylko wielkanocny obiad. W domu nie ma nikogo z wyjątkiem rocznej córeczki.
Po latach Ebba wraca na wyspę jako dorosła kobieta. W rodzinnych stronach pragnie wraz z mężem otrząsnąć się po śmierci malutkiego synka. Postanawiają wyremontować i otworzyć dla gości stary ośrodek kolonijny, którym wiele lat temu zarządzał surowy ojciec Ebby.
Wkrótce po rozpoczęciu prac remontowych oboje omal nie giną w tajemniczym pożarze. Równie tajemnicze są stare ślady zaschniętej krwi pod zerwaną podłogą w jadalni. Do akcji wkracza Patrik Hedström. Czy zdoła wyjaśnić zagadkę z przeszłości?
Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery, ale także doskonałe powieści obyczajowe, znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Jesienią 2011 r. rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej „Morderstwa we Fjällbace”, osnutej na kanwie powieści skandynawskiej pisarki.

Fabrykantka aniołków od Camilla Läckberg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Życie go nauczyło, że wstyd nie pali tak bardzo, jeśli się go rozcieńczy dobrą whisky.
Nie psuj zręcznego kłamstwa zbyt wieloma szczegółami.
Od dziecka i wariata człowiek zawsze dowie się prawdy.
Dawne tajemnice powinny pozostać w mroku, w którym się zrodziły.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Według mnie tą powieścią camila Lackberg pokazała, ze w pełni zasługuje na miano krolowej szwedzkich kryminałów. Intryga, której zakończenie jest zaskakujące, tajemnica i nieco przerażająca historia sprzed lat a do tego świetne tło społęczno-polityczne. Książka, podobnie jak inne z cyklu o Fjallbace, idealna na długie wieczory. Naprawdę polecam!

Warto zerknąć