Chór zapomnianych głosów - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.67 / 5.00
liczba ocen e-booka: 141
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
34.99 złpremium: 20.99 zł
24.99 zł
28.79 zł
39.50 zł
39.99 zł
Pozostałe księgarnie
19.67 zł
20.90 zł
35.99 zł
40.98 zł
Opis:

Okręt badawczy „Accipiter” przemierza bezkres kosmicznej próżni, a jego załoga pogrążona jest w głębokiej kriostazie. Tylko nieliczni są świadomi dramatu, który rozgrywa się na pokładzie…

Astrochemik Håkon Lindberg budzi się przedwcześnie z kriogenicznego snu i widzi, jak ginie jeden z ostatnich członków załogi. Prócz niego rzeź przetrwał tylko nawigator, Dija Udin Alhassan.
Czy to on jest odpowiedzialny za fiasko misji? A może stoi za tym jakaś niewypowiedziana siła? Obca cywilizacja? Nieokreślony byt? Ludzkość podróżuje między gwiazdami, odkrywa miriady światów, ale nigdy nie napotkała żadnych oznak życia…
„Chór zapomnianych głosów” to SF z tempem właściwym powieściom sensacyjnym, intrygą iście kryminalną i klimatem rodem z horrorów. Zakończenie powinno zaskoczyć nawet najbardziej przewidującego czytelnika.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Jest super! Slucham i nie moge sie doczekac rozwiązania zagadki! Musze koniecznie przeczytać / przesłuchać inne książki autora. Bardzo się cieszę, że po nią siegnęłam. I bardzo lubie tego czytajacego, Pratchetta też czytał.

Inne proponowane
Warto zerknąć