ebook Raced. Ścigany uczuciem
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 1416) Ilość stron (szacowana): 184

Raced. Ścigany uczuciem
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.95
14.95 zł Lub 13.46 zł
29.90 zł
14.95 zł
14.95 zł
27.00 zł
29.90 zł
Inne proponowane

Książka, którą trzymasz w dłoni, jest ekscytującym dopełnieniem trylogii Driven pióra K. Bromberg. Trylogii, która nie jest po prostu romansem. To wysmakowana, niepowtarzalna karuzela emocji, instynktów i pragnień, wciągająca, uzależniająca, przyprawiająca o zawrót głowy, dreszcze i bezsenność. Pożądanie, namiętność, głód bliskości i potrzeba kontroli. Rylee Thomas i Colton Donavan. Kobieta sukcesu, szczera i naturalna. I on. Piękny, bogaty i bardzo niegrzeczny chłopiec. Oboje z bagażem traumatycznej przeszłości. Ona z silną potrzebą kontroli, a on — z ego rozdmuchanym do granic możliwości. Efekt może być tylko jeden — spirala pożądania i bólu. Driven. Fueled. Crashed to książki w głównej mierze napisane z punktu widzenia Rylee. Wiadomo więc, co Rylee myśli, jakie są jej intencje, uczucia i rozterki,rodzące skomplikowaną miłość do Coltona Donavana – egoistycznego mężczyzny w rozsypce. Czy jednak nie byłoby wspaniale głębiej wejść w skomplikowaną i kapryśną duszę Coltona, doświadczyć tego, jak walczy ze swoimi demonami i obserwować, jak na ślepo uczy się wykraczać poza swoje ograniczenia?Ta książka jest właśnie takim wejściem. Jeśli zafascynowała Cię trylogia Driven, jeśli wciąż dręczy Cię niepokój niespełnialnej miłości, musisz dowiedzieć się, jakie myśli kłębiły się w głowie Coltona. Najważniejsze momenty historii Rylee i Coltona zostały opowiedziane jeszcze raz — przez Coltona. Driven, Fueled i Crashed jest debiutancką trylogią K. Bromberg. Trylogią, która stała się prawdziwym, emocjonującym, niepokojąco wciągającym bestsellerem. Sama K. Bromberg jest powściągliwą panią domu, doskonale zorganizowaną mamą. Trylogia, którą napisała pod wpływem impulsu, została bardzo ciepło oceniona przez „New York Timesa”, „USA Today” i... niezliczone rzesze czytelniczek. Aktualnie K. Bromberg pracuje nad kolejnymi powieściami. Nie zrozumiesz Coltona. Ale możesz dotknąć jego duszy...

Raced. Ścigany uczuciem od K. Bromberg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Recenzja powstała przy współpracy z wydawnictwem Septem oraz Grupą wydawniczą Helion za co serdecznie dziękuję.

  Moi kochani na wstępie chcę powiedzieć Wam,że dziś opowiem o książce,której jak pisze sama autorka nigdy nie zamierzała napisać. Jest to mianowicie czwarta część cyklu Driven „Raced. Ścigany uczuciem”autorstwa K. Bromberg ,który dosłownie przed chwilą ukazał się na naszym rynku wydawniczym. Jak wiemy seria ta to niezwykły romans pełen wysublimowanej erotyki,emocji oraz nieokiełznanych uczuć który zdobył ogromne uznanie wśród rzeszy czytelniczek. Już w samej przedmowie swojego dzieła Pani Bromberg otwarcie przyznaje,że od początku zakładała że główną bohaterką całej serii będzie tylko i wyłącznie Rylle gdyż jako kobiecie potrafiła zrozumieć emocje,uczucia i myśli kreowanej przez siebie postaci. Jednak chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielbicielek historii Rylle i Coltona zdecydowała się napisać właśnie tę część. Zanim jednak opowiem nieco o samej treści pokuszę się o krótkie rozważania na temat mężczyzn i kobiet. Kochane dziewczyny, kobiety czy zastanawiałyście się kiedyś co myślą wasi mężczyźni? Co kryje się w ich głowach?A może zdarzały się w Waszym życiu sytuacje kiedy myślałyście sobie „Oddała bym wiele,by teraz móc zajrzeć w twoje myśli kochanie”? Z pewnością każda z nas zdaje sobie sprawę,że mężczyźni z reguły nie są skłonni wyrażać swoich myśli na zewnątrz. Wszystko o czym myślą,to jak postrzegają pewne sytuacje w życiu rozgrywa się gdzieś tam w środku w głowie. Nie zawsze to,co przekazują nam kobietom jest w stu procentach właśnie tym, co faktycznie siedzi w nich głęboko. Mężczyzna i kobieta to dwie różne perspektywy postrzegania świata. Doskonałym dowodem potwierdzającym tę teorię są z pewnością relacje damsko-męskie. Świadome tego czytelniczki,które pokochały ten wspaniały cykl zapragnęły spojrzeć na pewne sceny z serii oczami właśnie Coltona -egoistycznego mężczyzny w rozsypce i tak właśnie powstała ta książka.
  Aby nie psuć Wam moi drodzy przyjemności z czytania nie będę opowiadała zbyt wiele o tym czego możecie spodziewać się się po tym tytule. Powiem tylko,że jest to swego rodzaju odpowiedz na wiele pytań i wątpliwości dotyczących wybranych scen z relacji tych dwojga ludzi po przejściach,które tym razem mamy możliwość rozwiać dzięki temu,że zostaje nam dana niepowtarzalna sposobność „podsłuchać” myśli Coltona. Jeśli myślicie,że będzie to tylko powielanie tego,co już było mylicie się. Sceny są pisane na nowo, dodatkowo smaczku dodaje również fakt,że znajdują się tu również opisy sytuacji zupełnie nowych,których nie znajdziemy w pierwotnej wersji.
  Dla mnie osobiście lektura tej książki była bardzo przyjemna. Poczułam powiew świeżości dzięki męskiej perspektywie. Było to nowe i bardzo emocjonujące doznanie. Autorka ponownie wywołała u mnie dreszcze i wypieki na twarzy. Bardzo gorąco zachęcam Was po sięgnięcia po tę pozycję. Jest ona wspaniałym dopełnieniem dla tego co już było. Tym którzy czytali poprzednie tomy powiem,że tom czwarty jest wisienką na torcie wieńczącą dzieło. Natomiast tym z Was którzy jeszcze nie mieli okazji czytać żadnej z części proponuję lekturę wybranych scen równolegle właśnie z tym tomem. Ja na pewno tak zrobię. To może być ciekawe.
  Na zakończenie naszła mnie taka myśl. Otóż jak wiemy wiele kobiet po przeczytaniu Driven znienawidziło Caltona. Dlatego też pisząc tę część autorka miała nadzieje,że być może choć trochę go polubimy. Ciekawa jestem w jak wielu przypadkach jej się to uda:)

  Moja ocena to:9 /10

  Pozdrawiam,
  Agnieszka Kaniuk

Warto zerknąć