ebook Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę - audiobook
3.38 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 46) Ilość stron (szacowana): 192

Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.35
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
23.20 zł Lub 20.88 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
14.90 zł
14.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Krótkie teksty na szybkie czasy

Świat przyspieszył, a tekst musi dotrzymać mu kroku. Czytelnik przesuwa palcem po ekranie, skanuje listę wyników, chwyta w locie strzępki zdań. W kilka sekund decyduje, co warto czytać. Gdy oko czytelnika pędzi po ekranie — liczy się każde słowo. Dlatego współcześnie rozkwitają formy krótkie: esemesy, tweety, memy, wpisy na Facebooku, wezwania do działania.

By zwyciężyć walkę o uwagę czytelnika, musisz nauczyć się pisać krótko, mocno i celnie. Od kogo? Od twórców reklam. Autorów tekstów piosenek. Poetów. Sławnych pisarzy. Mistrzów haiku. Specjalistów od SEO. Joanny Wrycza-Bekier, która dla Ciebie zebrała inspirujące, krótkie teksty i przyjrzała im się z punktu widzenia literaturoznawcy i specjalisty w zakresie internetowego słowa pisanego. Przed Tobą 21 technik i 4 warsztaty, dzięki którym nauczysz się pisać krótkie teksty, tak by szybko przykuć uwagę.

Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę - audiobook od Joanna Wrycza-Bekier możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć