Krivoklat

Kategoria: /
średnia ocena: 3.31 / 5.00
liczba ocen: 309
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
Pozostałe księgarnie
15.00 zł
Opis:

Krivoklat, wieloletni pacjent zakładów dla psychicznie chorych, obwołany przez austriacką prasę „kwasowym wandalem”, ma za sobą historię niszczenia dzieł sztuki w najsłynniejszych muzeach Europy.
I nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
Najnowsza powieść Jacka Dehnela, pastisz antymieszczańskiej twórczości Thomasa Bernharda, to przepojona czarnym humorem, wyrzucona na jednym oddechu opowieść o sztuce, miłości i człowieku, który nie boi się sprzeciwić społeczeństwu.

Jacek Dehnel (ur. 1980) – pisarz, poeta, tłumacz. Zdobywca Paszportu „Polityki” i Nagrody Fundacji im. Kościelskich, wielokrotnie nominowany do Nagrody Literackiej Nike. Jego książki ukazały się w 13 krajach.

Krivoklat od Jacek Dehnel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Cóż za proza!
    Szaleństwo ubrane w zdania maniakalnie wręcz drobiazgowe i logiczne. Wielka przyjemność.

  • Awatar

    Piękne długie zdania czytałoby się znacznie lepiej, gdyby wydawca raczył zadbać o skład ebooka i wykasował nieuzasadnione spacje - mogła bym bez przesz kód czer pać przy jem ność z lektu ry (tak mniej więcej wygląda w niektórych miejscach tekst). Minus jeden za lekceważenie czytelnika.

Inne proponowane
Warto zerknąć