ebook Finanse w nowoczesnej gospodarce
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Finanse w nowoczesnej gospodarce
ebook: pdf

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 14.48
wciąż za drogo?
15.87 złpremium: 10.24 zł Lub 10.24 zł
14.48 zł Lub 13.03 zł
17.06 zł
14.48 zł
14.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przepływy finansowe we współczesnej gospodarce odgrywają szczególną rolę. Stanowią swoistego rodzaju „krwioobieg” procesów sfery realnej w skali mikro i makro. Znajomość uwarunkowań kształtowania się i przepływu kapitałów daje więc podstawę do prognozowania wzrostu i rozwoju gospodarczego, a także umożliwia rozpoznanie ryzyka im towarzyszącego.

Problematyka funkcjonowania rynków finansowych oraz narzędzi i metod zarządzania finansami posłużyła za przesłankę oddania do rąk Czytelników pierwszego tomu Prac Naukowych Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Można w nim znaleźć omówienie użytecznych w praktyce i teorii finansów rozwiązań dotyczących:

- mierników efektywności nowoczesnych gospodarek,

- kreowania i regulowania źródeł finansowania rozwoju społecznego i gospodarczego,

- instrumentów finansowych oraz metod zarządzania portfelem inwestycyjnym,

- a także narzędzi gospodarowania finansami przedsiębiorstw.

Mamy nadzieję, że lektura niniejszej książki przyniesie wiele korzyści w codziennej pracy Czytelników, będzie stanowiła inspirację do poszukiwań przyczyn trwającego kryzysu finansowego, ale także zmotywuje do dalszego śledzenia badań naszych pracowników i współpracowników na łamach kolejnych tomów Prac Naukowych WSB.

Finanse w nowoczesnej gospodarce od Jacek Jaworski, Jan Wiśniewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć