ebook Stan futbolu. Tajemnice boiska, szatni i piłkarskich gabinetów
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 1143)

Stan futbolu. Tajemnice boiska, szatni i piłkarskich gabinetów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 23.22
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.22 zł Lub 20.90 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
23.21 zł
23.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Krzysztof Stanowski, jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych, twórca portalu Weszło.com, ocenia polską piłkę nożną. Jak to on – bezkompromisowo, szczerze, czasem złośliwie, często ironicznie, zawsze inteligentnie. Dla niego nie ma świętych krów, a zakulisowa wiedza, jaką zdobył przez lata pracy jako dziennikarz pozwala mu na błyskotliwe sportretowanie piłkarskiego światka.

W wieku 14 lat Krzysztof Stanowski napisał pierwszy artykuł do „Przeglądu Sportowego”. Od tamtej pory przez blisko 20 lat konsekwentnie budował swoją pozycję w dziennikarstwie sportowym. Zobaczył wszystko i poznał wszystkich. Napisał trzy bestsellerowe książki: „Kowal – prawdziwa historia”, „Spalony” oraz „Szamo – wszystko co wiedziałbyś o piłce, gdyby Cię nie oszukiwano”.

Teraz nadszedł czas na kolejną pozycję – Stanowski oprowadza czytelników po nieznanych rejonach naszego futbolu, z charakterystyczną dla siebie bezwzględnością opisuje decydujących o obliczu naszej piłki ludzi. Mnóstwo faktów, jeszcze więcej anegdot. I przede wszystkim – zero mydlenia oczu.

Stan futbolu. Tajemnice boiska, szatni i piłkarskich gabinetów od Krzysztof Stanowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć