ebook Niemy krzyk
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 9318)

Niemy krzyk
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
-44% 13.90 zł
15.50 zł
21.25 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

W Black Country z zimną krwią zostaje zabita dyrektorka szkoły. Ofiara wiedziała, że ten dzień nadejdzie, i nie próbowała zmienić przeznaczenia. Detektyw Kim Stone, która jedzie na miejsce zbrodni, ma przeczucie, że to dopiero początek serii bestialskich zabójstw. 

Sprawa dodatkowo się komplikuje, gdy równolegle z teraźniejszymi przestępstwami na jaw wychodzą okrutne mordy sprzed lat, mające miejsce na terenie domu dziecka w Crestwood. Wtedy to został zawarty pakt nad grobem dziecka, któremu odebrano niewinne życie. Przypieczętowana krwią tajemnica miała zostać pogrzebana na zawsze. Czy te dwie sprawy z różnych okresów łączą się ze sobą?

Prowadzone przez Kim Stone śledztwo ma także wymiar osobisty, gdyż kiedyś ona sama przebywała w sierocińcu i była jednym z porzuconych, zapomnianych przez boga i ludzi dzieci. Bolesne wspomnienia i wciąż niezagojone rany determinują panią inspektor w pogoni za psychopatycznym przestępcą. Ale czy demony własnej przeszłości nie przeszkodzą jej w rozwikłaniu sprawy na czas, zanim znów wzrośnie liczba ofiar? 

Fanów Marka Billinghama i Val McDermid zafascynuje ten wyjątkowy nowy głos w brytyjskiej literaturze kryminalnej.

Angela Marsons odkryła w sobie miłość do pisania już w szkole podstawowej. Przez lata spisywała historie, które rodziły się w jej głowie i... chowała je do szuflady. Ulegając namowom swojej drugiej połowy, zaczęła brać udział w konkursach na opowiadanie organizowanych przez czasopismo Writer`s News. Została laureatką jednego z nich, a trzy razy otrzymała nominację do nagrody. Skorzystała z programu Amazon KDP, aby opublikować pierwsze dwie książki, a później skoncentrowała się na swojej prawdziwej pasji - literaturze kryminalnej.

Niemy krzyk od Angela Marsons możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Łatwo jest osądzać bliźnich, ale w każdym jest iskierka dobra, trzeba tylko umieć ją znaleźć.
Sumienie to nic innego jak strach przed zostaniem złapanym.
Wyborów między dobrem a złem dokonuje się przez całe życie - nie są one trwale zapisane w mózgu.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Morderstwa z dziś łączą się ze sprawą z przeszłości. Świadkowie coś ukrywają, ale co i dlaczego, pozostaje zagadką. A Kim chce ją rozwiązać za wszelką cenę. Jednak zanim tego dokona dokopie się do wielu mrocznych odkryć. Co znajdzie? Kto stoi za masakrą? Dlaczego ludzie giną? Tego wszystkiego i jeszcze więcej dowiecie się czytając tę niesamowicie wciągającą i trzymającą w napięciu książkę. "Niemy krzyk" jest świetnie opowiedzianą historią o cierpieniu, strachu i obawie przed wołaniem o pomoc. Pomoc, która mogłaby uratować niejedno ludzkie istnienie, gdyby tylko przyszła na czas.

Warto zerknąć