ebook Niemy krzyk
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 9315)

Niemy krzyk
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 15.00
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
25.00 zł
-40% 15.00 zł
21.25 zł
21.25 zł
22.53 zł
25.00 zł
25.00 zł
Inne proponowane

W Black Country z zimną krwią zostaje zabita dyrektorka szkoły. Ofiara wiedziała, że ten dzień nadejdzie, i nie próbowała zmienić przeznaczenia. Detektyw Kim Stone, która jedzie na miejsce zbrodni, ma przeczucie, że to dopiero początek serii bestialskich zabójstw. 

Sprawa dodatkowo się komplikuje, gdy równolegle z teraźniejszymi przestępstwami na jaw wychodzą okrutne mordy sprzed lat, mające miejsce na terenie domu dziecka w Crestwood. Wtedy to został zawarty pakt nad grobem dziecka, któremu odebrano niewinne życie. Przypieczętowana krwią tajemnica miała zostać pogrzebana na zawsze. Czy te dwie sprawy z różnych okresów łączą się ze sobą?

Prowadzone przez Kim Stone śledztwo ma także wymiar osobisty, gdyż kiedyś ona sama przebywała w sierocińcu i była jednym z porzuconych, zapomnianych przez boga i ludzi dzieci. Bolesne wspomnienia i wciąż niezagojone rany determinują panią inspektor w pogoni za psychopatycznym przestępcą. Ale czy demony własnej przeszłości nie przeszkodzą jej w rozwikłaniu sprawy na czas, zanim znów wzrośnie liczba ofiar? 

Fanów Marka Billinghama i Val McDermid zafascynuje ten wyjątkowy nowy głos w brytyjskiej literaturze kryminalnej.

Angela Marsons odkryła w sobie miłość do pisania już w szkole podstawowej. Przez lata spisywała historie, które rodziły się w jej głowie i... chowała je do szuflady. Ulegając namowom swojej drugiej połowy, zaczęła brać udział w konkursach na opowiadanie organizowanych przez czasopismo Writer`s News. Została laureatką jednego z nich, a trzy razy otrzymała nominację do nagrody. Skorzystała z programu Amazon KDP, aby opublikować pierwsze dwie książki, a później skoncentrowała się na swojej prawdziwej pasji - literaturze kryminalnej.

Niemy krzyk od Angela Marsons możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Łatwo jest osądzać bliźnich, ale w każdym jest iskierka dobra, trzeba tylko umieć ją znaleźć.
Sumienie to nic innego jak strach przed zostaniem złapanym.
Wyborów między dobrem a złem dokonuje się przez całe życie - nie są one trwale zapisane w mózgu.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć