Złudzenie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.65 / 5.00
liczba ocen: 359
publio#AnneApplebaum
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.50 zł
26.78 zł
28.03 zł
31.50 zł
31.50 zł
Pozostałe księgarnie
22.88 zł
26.78 zł
27.41 zł
28.35 zł
28.35 zł
31.49 zł
31.50 zł
31.50 zł
31.50 zł
Opis:

Powieść Charlotte Link, autorki tak wielkich bestsellerów jak „Wielbiciel” czy „Dom sióstr”. Wielowarstwowa, wyrafinowana, trzymająca w napięciu. Doskonale łączy kryminalną zagadkę z wątkiem psychologicznym.

Peter Simon, szanowany biznesmen, człowiek sukcesu, kochający mąż i ojciec znika bez śladu podczas podróży do Prowansji. Jego żona, Laura, zaczyna go rozpaczliwie szukać. We Francji odkrywa nie tylko kolejne rewelacje, zaprzeczające obrazowi męża, jaki miała do tej pory; musi się także pogodzić ze świadomością, że Peter wcale nie był takim człowiekiem, za jakiego go uważano... A także zmierzyć się z tym, że odkrycie prawdy wiąże się ze śmiertelnym niebezpieczeństwem...

CYTATY:
Kiedy psuje się rodzina, psuje się cały świat.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Nie było źle, ale też nie porwało. Mogłam bez problemu się oderwać w każdej chwili a jakoś Charlotte Link kojarzyła mi się bardziej wciągająco.
    Może to, że dość szybko wytypowałam mordercę a na dodatek autorka też wcześnie go odsłania. Zgadłam wręcz kto, komu pomoże w ostatniej chwili.
    Strasznie dużo samotnych i nieszczęśliwych ludzi jest w tej książce. Nieszczęśliwe małżeństwa, nieszczęśliwi samotni, niekochani, przygnębieni... aż dziw że tylko jeden pełnowartościowy szaleniec morderca z tego wyszedł.
    Szkoda. Bardzo czekałam na tę książkę. Może przerost moich oczekiwań odebrał jej urok?

Inne proponowane
Warto zerknąć