ebook Tylko Cross
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 22)

Tylko Cross
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
29.30 złpremium: 18.90 zł Lub 18.90 zł
20.90 zł
26.78 zł Lub 24.10 zł
31.50 zł
31.50 zł Lub 28.35 zł
22.90 zł
25.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Ostatnia część sagi miłosnej, która urzekła miliony czytelników na całym świecie, autorki bestsellerów #1 - Sylvii Day. Gideon Cross. Pochłonął mnie całkowicie i nieodwracalnie. Poślubienie go było spełnieniem moich marzeń. Nie podejrzewałam jednak, że wytrwanie w małżeństwie będzie takie trudne. Miłość się zmienia. Nasza była schronieniem przed burzą i najgwałtowniejszą z nawałnic. Odsłoniliśmy przed sobą najgłębsze i najmroczniejsze sekrety. Gideon dał mi wszystko. Teraz ja muszę udowodnić, że potrafię być jego azylem. Ale tylko razem możemy stawić czoła tym, którzy próbują nas rozdzielić. Największa bitwa jeszcze przed nam. Walka o miłość uwolni nas albo rozdzieli.

Tylko Cross od Sylvia Day możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Opis fabuły już znacie, wiec nie będę powtarzać.Myślałam, że będzie więcej Gideona i Evy, a tutaj autorka bardziej skupia się na innych postaciach.
  Zdaje mi się, że autorka napisała cześć od niechcenia… Tak, aby fani mieli co czytać i może wrócili dla przypomnienia do wcześniejszych losów.Nawiązuje do wcześniejszych tomów gdzie kluczową rolę grały terapie Gideona i Eve. Mogłaby to być nowelka do reszty tomów. Wiem, że mój angielski nie jest perfekcyjny, może i temu takie odczucia mam co do książki...

  Czytało się szybko. Lekko, ale koniec końców sama nie wiem. Czułam niedosyt.
  Ta powieść ukazuje nam jak nasza para wychodzi na przekór trudnym sprawom.
  Nie chciałabym dużo zdradzać.
  Jest godzenie się z Christopherem.
  Zmiana Carrego na temat małżeństwa.


  Co do epilogu w książce… nie wiem, mam wrażenie, że to nie będzie chyba koniec historii bohaterów.

  Przeczytać można, ale szału nie ma jak we wcześniejszych częściach. Uwielbiam parę jaką stworzyli nasi bohaterzy i mogłabym śledzić ich losy, ale trochę żałuję, że zabrałam się za nią. Czasem lepiej mieć tamte zakończenie.

  "I'm that guy for you, Eva. Every milestone, angel. Every rite of passage...everything. And you're that girl for me."

  „Tylko Cross” to takie małe dopełnienie. Książka na zabicie czasu. Jeśli chcecie poznać losy bohaterów z serii Crossa przeczytajcie koniecznie. Czekam na polską premierę, może zmienię zdanie co do niej:).

  "And I let go of my grief in the shelter of his arms, knowing that whether in joy or pain, Gideon was one with me."

Warto zerknąć