ebook Tylko Cross
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 23)

Tylko Cross
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 23.90
Audiobook - najniższa cena: 22.14
wciąż za drogo?
29.30 złpremium: 18.90 zł Lub 18.90 zł
23.90 zł
26.78 zł Lub 24.10 zł
31.50 zł
31.50 zł Lub 28.35 zł
25.36 zł
25.94 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ostatnia część gęstej od namiętności sagi miłosnej, która urzekła miliony czytelników na całym świecie. Przed Gideonem i Ewą największa bitwa. Walka o miłość albo uwolni ich od tych, którzy chcą odebrać im szczęście, albo rozdzieli na zawsze...

Gideon Cross. Pochłonął mnie całkowicie i nieodwracalnie. Poślubienie go było spełnieniem moich marzeń. Nie podejrzewałam jednak, że wytrwanie w małżeństwie będzie takie trudne. Miłość się zmienia. Nasza była schronieniem przed burzą i najgwałtowniejszą z nawałnic. Odsłoniliśmy przed sobą najgłębsze i najmroczniejsze sekrety. Gideon dał mi wszystko. Teraz ja muszę udowodnić, że potrafię być jego azylem. Ale tylko razem możemy stawić czoła tym, którzy próbują nas rozdzielić…

Tylko Cross od Sylvia Day możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
To, co mówią zakochani mężczyźni, nie jest godne zaufania.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  „Tylko Cross” jest piątym i zarazem ostatnim tomem cyklu „Rozpalona” pióra Sylvii Day. Jest to kolejne i jednocześnie ostatnie spotkanie z historią głównych bohaterów Evy i Giedeona. Jak przebiegała ich relacja i jak autorka zakończyła całą historię odsyłam zainteresowanych do kart tej książki. Podobnie jak poprzednie tomy, również i ten czyta się szybko i płynnie. Jest to rezultat lekkiego pióra autorki, ciekawego pomysłu na fabułę, wyrazistych bohaterów oraz dialogów. Autorka również tutaj opowiedziała historię z perspektywy dwójki bohaterów, co umożliwia czytelnikowi poznać myśli i odczucia obu stron. Jest to książka jak i cała seria z kategorii literatura kobieca i romans, czyli lekka i przyjemna i pozawala zrelaksować się oraz odpocząć. Zachęcam do przeczytania tej części jak i całej serii, gdyż dopiero po zapoznaniu się wszystkimi tomami można wyrobić sobie ostateczne zdanie. W mojej ocenie jest to dobra pozycja w swojej kategorii, szczególnie dla tych czytelników, którzy lubią czytać taką literaturę.

 • Awatar

  Opis fabuły już znacie, wiec nie będę powtarzać.Myślałam, że będzie więcej Gideona i Evy, a tutaj autorka bardziej skupia się na innych postaciach.
  Zdaje mi się, że autorka napisała cześć od niechcenia… Tak, aby fani mieli co czytać i może wrócili dla przypomnienia do wcześniejszych losów.Nawiązuje do wcześniejszych tomów gdzie kluczową rolę grały terapie Gideona i Eve. Mogłaby to być nowelka do reszty tomów. Wiem, że mój angielski nie jest perfekcyjny, może i temu takie odczucia mam co do książki...

  Czytało się szybko. Lekko, ale koniec końców sama nie wiem. Czułam niedosyt.
  Ta powieść ukazuje nam jak nasza para wychodzi na przekór trudnym sprawom.
  Nie chciałabym dużo zdradzać.
  Jest godzenie się z Christopherem.
  Zmiana Carrego na temat małżeństwa.


  Co do epilogu w książce… nie wiem, mam wrażenie, że to nie będzie chyba koniec historii bohaterów.

  Przeczytać można, ale szału nie ma jak we wcześniejszych częściach. Uwielbiam parę jaką stworzyli nasi bohaterzy i mogłabym śledzić ich losy, ale trochę żałuję, że zabrałam się za nią. Czasem lepiej mieć tamte zakończenie.

  "I'm that guy for you, Eva. Every milestone, angel. Every rite of passage...everything. And you're that girl for me."

  „Tylko Cross” to takie małe dopełnienie. Książka na zabicie czasu. Jeśli chcecie poznać losy bohaterów z serii Crossa przeczytajcie koniecznie. Czekam na polską premierę, może zmienię zdanie co do niej:).

  "And I let go of my grief in the shelter of his arms, knowing that whether in joy or pain, Gideon was one with me."

Warto zerknąć