ebook Źródła do badań nad zagładą Żydów na okupowanych ziemiach polskich Przewodnik archiwalno-bibliograficzny
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 520

Źródła do badań nad zagładą Żydów na okupowanych ziemiach polskich Przewodnik archiwalno-bibliograficzny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
23.25 złpremium: 15.00 zł Lub 15.00 zł
20.00 zł Lub 18.00 zł
21.35 zł
21.35 zł Lub 19.22 zł
25.00 zł
13.90 zł
18.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Źródła do badań nad zagładą Żydów na okupowanych ziemiach polskich to przewodnik archiwalno-bibliograficzny prezentujący w sposób uporządkowany zasoby najważniejszych archiwów oraz innych instytucji w Polsce i na świecie. Omówiona tu została różnego typu dokumentacja dotycząca Zagłady oraz takie rodzaje źródeł, jak relacje, wspomnienia, filmy, zdjęcia, materialne pozostałości i dowody zbrodni, wywiady i księgi pamięci.
Autorzy mają nadzieję, że publikacja ułatwi badaczom orientację w zasobach archiwalnych i muzealnych, umożliwi zapoznanie się z różnorodnością i specyfiką źródeł, a także przyczyni się do rozwoju badań interdyscyplinarnych i podjęcia tematów, które dotychczas nie doczekały się pełnego opracowania.

Źródła do badań nad zagładą Żydów na okupowanych ziemiach polskich Przewodnik archiwalno-bibliograficzny od Marta Janczewska, Alina Skibińska, Robert Szuchta możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć