ebook Krótka instrukcja obsługi psa
3.69 / 5.00 (liczba ocen: 25)

Krótka instrukcja obsługi psa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.85
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 14.00 zł Lub 14.00 zł
21.85 zł Lub 19.67 zł
28.00 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
29.99 zł
21.95 zł
22.96 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zagadkowym zabójstwem młodego dziennikarza nie interesują się policja i prokuratura. Próbują je wyjaśnić ksiądz – były tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa, detektyw – niegdyś milicyjny spec od zagadek kryminalnych, oraz jego była żona, policjantka. Ich przeciwnikami są ludzie, dla których zbrodnia jest codziennością jak drugie śniadanie. Co liczy się w grze, w której ludzkie życie nie jest nic warte? Czy uda się wyjaśnić zagadkę śmierci dziennikarza?
Błyskotliwy debiut powieściowy dziennikarza śledczego Krzysztofa M. Kaźmierczaka oparty na motywach prawdziwych wydarzeń.

„Ponura historia okrutnego zabójstwa z polityką w tle. Wciąga i uzależnia od pierwszych stron. Przerażająca realizmem, bo mogła wydarzyć się naprawdę. Niezwykły debiut. Polecam” – Vincent V. Severski, autor serii powieści „Nielegalni”

„Krzysztof M. Kaźmierczak napisał trzymającą w napięciu wielowątkową powieść sensacyjną, pełną zaskakujących zwrotów i z efektownym finałem. Czyta się świetnie” – Piotr Pytlakowski, dziennikarz, pisarz i scenarzysta

Krótka instrukcja obsługi psa od Krzysztof M. Kaźmierczak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć