ebook Lśnienie - audiobook
4.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 867204)

Lśnienie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.49
Audiobook - najniższa cena: 40.89
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
40.89 zł Lub 36.80 zł
44.91 zł Lub 40.42 zł
49.90 zł
49.90 zł
41.09 zł
49.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Miejsce przesiąknięte strachem

Jack, nauczyciel i pisarz obecnie poszukujący natchnienia dostaje pracę jako dozorca w opuszczonym w sezonie zimowym hotelu w górach. Mężczyzna uznaje pobyt daleko od zgiełku i hałasu za doskonałą okazję do napisania sztuki teatralnej, do której przymierzał się od jakiegoś czasu. Zabiera tam całą swoją rodzinę wraz z pięcioletnim synkiem Danny’m. Wkrótce okazuje się, że chłopczyk ma wyjątkowy dar widzenia tego co niewidzialne. Dzięki swoim zdolnościom odkrywa, że hotel jest nawiedzony i skrywa makabryczne tajemnice sprzed lat. Duchy powoli doprowadzają Jack’a do obłędu. Pewnego dnia ojciec przestaje nad sobą panować. Nieczyste siły sprawujące władzę nad tym miejscem wciągają mężczyznę do swojej niebezpiecznej gry. 
 
Stephen King jak przystało na mistrza horrorów stworzył mrożącą krew w żyłach opowieść. Znakomicie skonstruowane postacie, ciekawe tło psychologiczne i obezwładniający nastrój grozy. Lśnienie to książka uważana przez czytelników za horror wszechczasów. 
 
Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji zespołu lektorów: Adama Woronowicza, Agaty Kuleszy, Krzysztofa Gosztyły, Mariana Opani, Mariusza Bonaszewskiego,
Lśnienie od Stephen King możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Nudne i przegadane. Tylko wykonanie (świetnie aktorzy występujący w słuchowisku) ratują to "dzieło" przed totalną porażką. King miał swoje wzloty i upadki. Zdecydowanie ta książka znajduje się w dołach sinusoidy.

Warto zerknąć