ebook Dziewczynka, która widziała zbyt wiele
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 39) Ilość stron (szacowana): 256

Dziewczynka, która widziała zbyt wiele
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 19.71
Audiobook - najniższa cena: 20.37
wciąż za drogo?
23.81 złpremium: 15.36 zł Lub 15.36 zł
19.71 zł Lub 17.74 zł
25.60 zł Lub 23.04 zł
19.70 zł
21.08 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Ile można poświęcić dla ukochanej osoby?

Aaron i Ania są dla siebie całym światem. Kiedy ich matka zaczyna chorować, trafiają pod opiekę ciotki. Jej dom, który dziewczynka pamięta jako niezwykle piękny, wypełniony sztuką i antycznymi meblami, staje się miejscem przemocy i dramatycznej walki. Kto ochroni rodzeństwo, gdy wszystkie granice zostaną przekroczone? Czy dziecięca wyobraźnia Ani pozwoli jej zapomnieć o wydarzeniach w zamkniętym pokoju? Czy Aaronowi uda się ochronić swoją siostrę?

 

Poruszająca powieść o ludziach, których życie było piekłem... aż w końcu miłość pokonała strach. Pamiętaj, że zawsze dasz sobie radę z własnym "potworem" pod warunkiem, że przestaniesz się go bać. Małgorzata Domagalik

 

To książka tyleż ważka, co przerażająca. Historia zwykłej rodziny, w której nic nie jest proste. Jak z puszki Pandory wysypują się nieszczęścia i wstydliwie skrywane tajemnice: samobójcza śmierć ojca, depresja matki, przemoc fizyczna i psychiczna wobec dzieci. Z rodzinną traumą próbuje zmierzyć się nastoletnia Ania. Stawia sobie jasny cel: unicestwić demony nękające jej brata Aarona. Aby to osiągnąć, złamie prawo ludzkie i boskie – by prawda i sprawiedliwość zatriumfowały. Tylko czy na sprawiedliwość nie jest już za późno? Dziewczynka, która widziała zbyt wiele - nie przegapcie jej. To książka ważna. Żywy język, świetne nakreślone portrety, proste dialogi – tak o rzeczach trudnych trzeba pisać. Polecam gorąco, choć po tej lekturze nic już nie będzie takie samo. Anna Dmowska, miesięcznik "Claudia"

Dziewczynka, która widziała zbyt wiele od Małgorzata Warda możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Moim zdaniem książka byłaby lepsza, gdyby wydarzenia opisane były chronologicznie. Liczne retrospekcje wprowadzają chaos i odrywają od głównego wątku.

Warto zerknąć