Skucha
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.39 / 5.00
liczba ocen: 312
cena od: 27.55
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 27.55 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
27.55 zł
28.69 zł
34.99 zł
34.99 zł
Pozostałe księgarnie
28.34 zł
31.49 zł
31.49 zł
31.50 zł
33.24 zł
Opis:

Najnowsza książka Jacka Hugo-Badera w ebooku! Autor znakomitych reportaży podróżniczych opowiada o swej najpoważniejszej wyprawie i stawia pytanie: Co zrobili ze swoim niezwykłym życiem dawni konspiratorzy, których bronią były papier, farba drukarska i powielacze?

Jacek Hugo-Bader przejechał kawał świata, spotkał fascynujących ludzi, ale dopiero teraz opowiada o swojej najpoważniejszej wyprawie, największym wyzwaniu. Kreśli historię polskiej opozycji przez losy tych, którzy ją tworzyli - Kolumbów rocznik 50. - swoich, jak mówi, najbliższych, sióstr i braci.
 Co zrobili ze swoim niezwykłym życiem dawni konspiratorzy, których bronią były papier, farba drukarska i powielacze? Żałują, że to nie były karabiny?

„Jedni koledzy w wolnej Polsce błyszczą w polityce, inni robią fortuny, jeszcze inni nie mają co jeść. Wielu robi mniej lub bardziej czyste interesy. Parę osób idzie na emerytury, parę - do kryminału. Raz - za coś, raz - za nic. Parę osób już wie, że zmarnowało życie, zmitrężyli, przebarłożyli dwadzieścia sześć lat, paru chłopaków i parę dziewczyn uważa, że walka o wolność dopiero się zaczyna. Kilkoro kolegów umiera, kilkoro się rozpija, kilkoro rozwodzi, a kilkoro leczy depresję. Niektórzy robili w życiu rzeczy straszne...”

CYTATY:
Depresja nie dotyczy ludzi słabych, tylko tych, którzy byli silni zbyt długo.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć