ebook Unieważnienie
3.46 / 5.00 (liczba ocen: 765)

Unieważnienie

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Waszyngtoński obrońca Stanton Shaw jest dumny, ambitny, zadaje błyskotliwe pytania i zasypuje wszystkich niepodważalnymi argumentami. Nieprzypadkowo nazywany jest Uwodzicielem Przysięgłych – ma południowy akcent, rozbrajający uśmiech i zniewalające zielone oczy – ciężko mu się oprzeć. Mężczyźni chcą być tacy jak on, kobiety pragną być przez niego szczegółowo przesłuchane.

Stanton ma plan na życie. Przez jakiś czas wszystko przebiega według ustalonego scenariusza. Jednak pewnego dnia mężczyzna dostaje zaproszenie na ślub swojej licealnej miłości i jednocześnie matki jego ukochanej dziesięcioletniej córeczki. Jenny wychodzi za mąż – za kogoś innego. Tego definitywnie nie było w planie.

Wychowana w mieście Sofia Santos jest nieugiętą prawniczką, planującą karierę najbardziej cenionego obrońcy w sprawach karnych w kraju. Nie ma czasu na związki czy inne tego typu rozpraszające rzeczy. Jednak gdy Stanton, jej niesamowity „przyjaciel do łóżka” błaga o pomoc, kobieta zostaje wytrącona z równowagi, zepchnięta z obranej ścieżki, a jej świat wywrócony do góry nogami. Sofia zgadza się pojechać do zabitej dechami mieściny w stanie Missisipi, by pomóc Stantonowi odzyskać ukochaną. Umysł podpowiada jej, że zwariowała… serce twierdzi jednak coś zupełnie innego.

Co się stanie, gdy doprowadzimy do spotkania mieszkańców niewielkiej mieściny, dwóch profesjonalistów wyćwiczonych w sporach, lokalną miss, czterech wielkich braci, Parówkę oraz Bunię z dubeltówką? Poleje się burbon, wybuchnie namiętność, a pragnienia serca sprawią, że nawet najmisterniej ułożone plany zostaną unieważnione.

Unieważnienie od Emma Chase możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Twórczość Emmy Chase pokochałam już przy okazji lektury Zaplątanych i Zakręconych. Kiedy więc w bibliotece ujrzałam kolejną jej książkę, nie wahałam się ani chwili. Unieważnienie znalazło się w moich łapkach od razu.

Jednym z głównych bohaterów jest super przystojny Stanton. Mężczyzna pochodzi z małego miasteczka w stanie Missisipi, a w Nowym Jorku znalazł się, aby spełnić marzenie o zostaniu prawnikiem. Jest to postać dość sympatyczna i myślę, że osoby, które polubiły Drew w Zaplątanych, polubią również Stantona. Swoją drogą, ciekawostka. Drew wystąpił również tutaj. Kiedy się zorientowałam, że on to naprawdę on, byłam trochę zszokowana, ale oczywiście w tym pozytywnym sensie.

Sofia jest drugą główną bohaterką, a przy okazji seksowną, piękną i sympatyczną kobietą. Tak, mówię serio. Sofia jest sympatyczna. Polubiłam w niej tę stanowczość i pewność siebie, której mnie często brakuje. Myślę, że mogłabym zaprzyjaźnić się z taką Sofią, bo wiem, że potrafiłaby wzbudzić we mnie pewność siebie. Jak więc można zauważyć, bardzo polubiłam tę postać.

Historia opisana tu przez Emmę Chase jest jednocześnie taką typową historią miłosną, ale z drugiej niesie ze sobą powiew świeżości. Uwielbiam humor autorki, a i w tym przypadku mnie ona nie zawiodła. Niektóre zwroty akcji aż prosiły się o, chociaż cień uśmiechu.

Bohaterowie zostali wykreowani naprawdę dobrze i raczej nie mogę się tutaj do czegoś przyczepić. Zarówno Stanton, jak i Sofia mają w sobie coś, co przyciąga czytelnika i nie puszcza, aż do ostatniej strony. Takich właśnie bohaterów lubię najbardziej. Autorka po raz kolejny pokazała, że potrafi tworzyć powieści miłosne, które łamią serce, aby następnie je skleić. Po raz kolejny również jestem zachwycona jej stylem.

Jeżeli lubicie romanse lub pokochaliście poprzednie powieści Emmy, to zdecydowanie jest to książka dla Was. Nawet się nie zastanawiajcie, tylko bierzcie w ciemno, bo cholernie warto.

Ocena: 6/6
©Inthefuturelondon
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć