ebook Śmierć kolekcjonera
3.14 / 5.00 (liczba ocen: 311)

Śmierć kolekcjonera
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
28.31 zł Lub 25.48 zł
29.90 zł
-33% 19.90 zł
23.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Mroczna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji powieść kryminalna. Wciąga czytelnika nie tylko wartką akcją, ale też specyficzną atmosferą rzadkiego hobby, podsycanego przez teorie spiskowe.

Sąsiedzi odkrywają, że w jednym z elbląskich mieszkań powiesiło się starsze małżeństwo. Kilka godzin później środowiskiem zbieraczy rzadkich obligacji wstrząsa morderstwo jednego z kolekcjonerów. Ginie mężczyzna, który poprzedniego wieczoru wylicytował na hotelowej aukcji wyjątkowo cenny papier wartościowy. Czy obie tragedie są ze sobą powiązane? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć komisarz Kamil Soroka, który łączy siły z prokurator Mileną Łempicką-Krol. Bagaż własnych doświadczeń i obsesji zaprowadzi ten duet w wiele ślepych uliczek. Czas działa na ich niekorzyść, a lista podejrzanych się wydłuża.

„Kilku przechodniów przystanęło i patrzyło na wozy policyjne. Zerkali też na nią. W świetle ulicznych lamp widziała ich pospolite twarze. To byli zwyczajni ludzie, a więc potencjalni mordercy. Mordercą zawsze okazuje się normalny człowiek” – fragment powieści

Śmierć kolekcjonera od Agnieszka Pietrzyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Miała wąskie biodra i chude nogi. Patrzył na nią zdegustowany. Kobieta powinna mieć wygląd. Wiek jest nieważny, ale łydka, udo, talia - to ma znaczenie.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć