Za garść srebrników
4.11 / 5.00 (liczba ocen: 825)

Za garść srebrników
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.05
Audiobook - najniższa cena: 31.19
wciąż za drogo?
31.50 złpremium: 21.00 zł Lub 21.00 zł
26.05 zł Lub 23.45 zł
27.30 zł
31.00 zł
35.00 zł
29.40 zł
30.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Tutaj szybko umiera w człowieku to, co w nim dobre i najlepsze. Życzliwość? Ona budzi się wtedy, kiedy masz jakiś interes. Współczucie? Zapominasz co to takiego. Bezinteresowność w stosunku do bliźniego? Szybko pozbywasz się złudzeń, że coś takiego istnieje.
Nie tu.
Nie w więzieniu."
Po raz trzeci Krzysztof Spadło prowadzi czytelnika przez ponury i bezwzględny świat, który czai się po drugiej stronie więziennych murów. Autor w doskonały sposób obnaża słabości ludzkiej natury, gdzie liczy się tylko chciwość, pożądanie lub podatność na nałogi. W tle opowieści przewijają się echa historycznych wydarzeń i dzięki temu, granica między fikcją a rzeczywistością... przestaje istnieć.

Za garść srebrników od Krzysztof Spadło możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Jest tylko jeden sposób, żeby wyrwać się z marazmu, żeby znowu poczuć jak w żyłach krąży krew i odzyskać utraconą równowagę umysłu. Trzeba odnaleźć w sobie misję i użyć wszystkich sił, żeby ją realizować. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej, to opowiada bzdury.
Kiedy człowiek nie ma celu, do którego będzie zmierza, to po prostu sparszywieje.
Więzienne życie to monotonny cykl toczący się jednostajnym i beznamiętnym tempem. Każdy dzień jest kopią poprzedniego, tygodnie zamieniają się w miesiące, miesiące w lata, a bezbarwna rutyna włada twoim istnieniem.
Tak sobie myślę, że im człowiek dłużej żyje, tym bardziej dystansuje się od innych. Im jesteśmy starsi, tym trudniej nam zdobyć się na szczerość, otworzyć, opowiedzieć o tym co nas boli i dręczy, albo zwierzyć się tak od serca.
Forsa to argument najcięższego kalibru.
Czas to podły szyderca.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć