ebook Perska zazdrość
3.48 / 5.00 (liczba ocen: 235) Ilość stron (szacowana): 464

Perska zazdrość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 21.28
Audiobook - najniższa cena: 28.62
28.00 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
22.74 zł Lub 20.47 zł
28.00 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
-10% 21.28 zł
-5% 21.56 zł
23.33 zł
23.80 zł
25.20 zł
25.50 zł
28.00 zł
28.00 zł
29.99 zł
Inne proponowane

Nowa książka autorki bestselleru „Byłam służącą w arabskich pałacach".

Znana z kart „Perskiej miłości” Joanna, żona bogatego kuwejckiego biznesmena Alego, wiedzie ekskluzywne, przepełnione przyjemnościami życie. Razem ze swoją amerykańską przyjaciółką, Angeliką, świetnie bawi się w Dubaju, w którym odwiedza najdroższe sklepy, restauracje i hotele. Ale co się dzieje, gdy luksus przez duże L przysłoni inne wartości? A ukochany, dbający o rodzinę mąż nagle zainteresuje się inną kobietą? 
Joanna niespodziewanie musi stawić czoło pełnej dramatyzmu sytuacji, która może doprowadzić do tragedii jej małżeństwo i trójkę dorastających dzieci. Czy potrafi uchronić siebie i swoją rodzinę przed katastrofą? Czy zdradę można wybaczyć? I jak potoczyły się dalsze losy Lidki, bohaterki „Perskiej miłości”? Laila Shukri po raz kolejny z właściwą sobie wnikliwością i barwnością odsłania najbardziej strzeżone tajemnice Orientu, w tym również dawnych i współczesnych haremów. 

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Wschodu, Polką podróżującą i mieszkającą w krajach arabskich. Obecnie mieszka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje swoją dalszą podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w położonej na pustyni oazie, czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazał się jej debiut powieściowy „Perska miłość”, który podbił serca polskich czytelniczek.

Perska zazdrość od Laila Shukri możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Kolejna fajna ksiazka o kulturze arabow :)
    Jest to niejako kontynuacja poprzedniej czesci, aczkolwiek mozna to czytac w odwrotnej kolejnosci. Glowna bohaterka tej ksiazki jest Joanna, lecz poznamy takze dalsze losy Lidki z poprzedniej czesci cyklu.
    Czyta sie bardzo przyjemnie. Ja osobiscie sie nie nudzilem i bardzo przyjemnie spedzilem czas.

Warto zerknąć