ebook Dotyk strachu
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 2925) Ilość stron (szacowana): 512

Dotyk strachu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 14.99
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
-35% 14.99 złpremium: 8.99 zł Lub 8.99 zł
18.24 zł
20.49 zł Lub 18.44 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
13.74 zł
20.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Jako dziecko przeżyła koszmar. Porwana dla okupu, okaleczona, cudem uniknęła najgorszego.

Chociaż od tamtych wydarzeń minęło wiele lat, Anna nadal śni koszmary. Zyskała rozgłos jako autorka mrocznych powieści kryminalnych, ale pilnie strzeże swej prywatności. Zmieniła imię, nazwisko, ukrywa adres zamieszkania. Ale to nie zmyliło tajemniczego prześladowcy, który coraz bardziej ją osacza. Chce, by znów zaczęła się bać, by wpadła w pułapkę, z której tym razem nie ucieknie.

Dwadzieścia trzy lata temu Anna North przeżyła koszmar. Szaleniec, który ją uprowadził, przesłał żądanie okupu z… obciętym palcem. Wtedy całe Hollywood śledziło sprawę porwania córki gwiazdy filmowej.

Teraz Anna mieszka w Nowym Orleanie i powoli zdobywa uznanie jako autorka mrocznych thrillerów. Próbuje zapomnieć o traumie z przeszłości, niestety bezskutecznie. Dawny prześladowca odnajduje ją i powoli osacza. Policja jest bezradna, każdy podjęty trop prowadzi na manowce. Koszmar powraca…

Dotyk strachu od Erica Spindler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć