ebook Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno
3.6 / 5.00 (liczba ocen: 4118)

Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.78
wciąż za drogo?
21.38 złpremium: 13.79 zł Lub 13.79 zł
16.78 zł 20% rabatu
18.86 zł Lub 16.97 zł
19.99 zł
23.00 zł Lub 20.70 zł
16.99 zł
17.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Od zawsze unikam jakiegokolwiek fizycznego kontaktu. Dotykać może mnie tylko mama, mój brat Jake i... Liam. Od ośmiu lat co wieczór chłopak z domu naprzeciwko zakrada się przez okno do mojej sypialni i zasypiamy niewinnie przytuleni. Gdyby Jake wiedział, że Liam spędza u mnie każdą noc, chybaby go zabił. Liam to największe szkolne ciacho. Szaleją za nim wszystkie dziewczyny, a on zmienia je jak rękawiczki. Nie mogę go rozgryźć. W dzień zachowuje się jak megadupek,  a w nocy jest ciepły i kochany. Wiem, że nie mogę się w nim zakochać – związki Liama nie trwają dłużej niż kilka nocy..

Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno od Kirsty Moseley możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Do zakupienia I przeczytania tej ksiazki mocno zachecil mnie tytul. Nie spodziewalam sie wiele, ale w tez sie nie zawiodlam. Z natury ciekawskie ze mnie stworzenie I potrafie pochlonac kazda ksiazke jaka przyciagnie moja uwage.
  Dostalam calkiem zgrabna historie rodziny. Opisana jezykiem dowcipnym, wartkim, spojnym.
  Oczywiscie sa pewne niedociagniecia logiczne, ale nie wymagam od autorki zaglebiania sie w meandry diagnoz medycznych z dziedziny uzaleznien I zachowan dewiacyjnych. Nie tu miejsce na takie analizy. Natomiast ta namiastka wiedzy wklecona w cala opowiesc mowi wystarczajaco wiele, zeby chociaz odrobine wzbudzic ciekawosc I chociaz zadac sobie kilka pytan.
  Uwazam, ze kazda ksiazka cos wnosi.
  Moim zdaniem zgrabna, lekka, historia (nie tylko do poduszki). Jednym slowem (moze w kilku) spodobala mi sie pod wieloma wzgledami.

Warto zerknąć