ebook Zemsta
3.51 / 5.00 (liczba ocen: 1040)

Zemsta

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Ona ucieka przed mafijną zemstą. On gotów jest na wszystko, żeby ją uratować. Oboje stąpają po kruchym lodzie…
Marie Solay znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Jej najbliżsi zostali zamordowani, a ją samą ścigają bezwzględni zabójcy. Jeśli wpadnie w ich ręce, czeka ją los gorszy od śmierci.
Na ratunek dziewczynie wyrusza ktoś, kogo nigdy nawet nie spotkała. On jednak zaryzykuje życiem, by jej pomóc. To mężczyzna, który ukrywał się tak długo, że niemal zapomniał swojego imienia. Teraz gotów jest powrócić do gry… I zrobi wszystko, by się zemścić.
~***~
Zemsta to wybuchowa mieszanka tajemnicy, akcji i pożądania. Ale także opowieść o miłości, która zdarza się raz na całe życie. W jej imię zdobywasz się na największe poświęcenie, albo… stawiasz wszystko na jedną kartę.

Zemsta od Katarzyna Michalak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Twój mały wszechświat może się rozpaść na kawałki, ale ten na zewnątrz nic sobie z tego nie robi. Trwa jak gdyby nigdy nic. Nikt za ciebie nie ułoży puzzli twojego losu. Nikt nie weźmie na siebie twoich trosk, ale też nie będzie cieszył się twoim szczęściem, które gdzieś na ciebie czeka, czy teraz w to wierzysz, czy nie.
Los jest zazdrosny. Nie lubi patrzeć na szczęśliwych ludzi.
Miłość. Za nią warto umierać, ale po stokroć bardziej warto dla niej żyć.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Drodzy czytelnicy dziś zapraszam Was na recenzję długo wyczekiwanej kontynuacji "Mistrza" Pani Katarzyny Michalak.Na wstępie jednak pragnę podziękować zarówno samej autorce jak i wydawnictwu za możliwość przedpremierowej lektury "Zemsty"
  Jak sama autorka pisze na swoim blogu mimo,ze jest doświadczona pisarką bardzo boi się tego jak czytelniczki odbiorą książkę czy się spodoba,a przede wszystkim czy będzie tak samo dobra jak jej pierwsza część.
  Jestem świeżo po lekturze "Zemsty" i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić,że obawy te są zupełnie bezpodstawne i niepotrzebne gdyż książka jest rewelacyjna i zapewne wiele czytelniczek zgodzi się ze mną,że przerosła nasze czytelników najśmielsze oczekiwania.Mówiąc wprost drogi czytelniku kiedy już zaczniesz czytać nie będziesz w stanie się oderwać. Dlatego zanim zaczniesz czytać zarezerwuj sobie wolny czas i przygotuj się na mnóstwo emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.Recenzując pierwszą część napisałam,że w tej książce do końca nie można niczego przewidzieć.Teraz wiem,że był to dopiero przedsmak tego,co autorka szykowała dla nas właśnie w Zemście.
  Jako,że nie chcę popełnić zbrodni zdradzania Wam tego,co znajdziecie na kartach "Mistrza" jeśli jeszcze go nie czytaliście z obawy przed waszą zemstą nie będę zbyt wiele mówić o samej fabule utworu.Nakreślę ją tylko delikatnie tak aby jeszcze bardziej podsycić waszą ochotę do sięgnięcia po książkę.

  Młoda piękna dziewczyna jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie,bo oto właśnie uciekła z rąk bezwzględnych zabójców.Pozostawiona samej sobie bez niczyjej pomocy musi się ratować.Niestety nie jest to łatwe ponieważ młoda kobieta jest ranna,a w ślad za nią rusza już pościg.Na szczęście jest ktoś,kto jest gotów dosłownie na wszystko,by ratować dziewczynę.Choć ani ta która ucieka ani ten , który chce ją ratować nie znają się i nigdy się nie widzieli mężczyzna dokłada wszelkich starań, by młoda kobieta była bezpieczna,gdyż jest bardzo bliska jego sercu. Nieodłącznym towarzyszem wszelkich działań sprzymierzeńca Marie jest jego syn Tristan. Jest to początek gry o życie lub śmierć coraz większej liczby osób,która niesie za sobą wiele przelanej krwi i raniących serce oraz dusze zdarzeń.Jednak Pani Kasia po raz kolejny również i tym razem ukazuję ogromną moc miłości.Sile która jest budująca i oczyszczająca,ale również może stać się mocą niszczącą,która spycha nas w czeluści piekła.
  Koniecznie musicie przeczytać"Zemstę" Pobudzi ona wasze zmysły,podniesie poziom adrenaliny jak również wzruszy a już na pewno zaskoczy.

  Premiera już 16 Kwietnia

  Moja ocena to:10/10

  Pozdrawiam,
  Agnieszka Kaniuk

Warto zerknąć